IL Gular - orientering

Sprintcup 2005

Resultater

Krohnegården, 29.03 (omtale og løp)
Sandsli, 30.03 (omtale og løp)
Fyllingsdalen, 5.04 (omtale og løp)
Leaparken, 12.04 (omtale og løp)
kansemyren, 27.04 (omtale og løp)
Ranking/jaktstart

Sammenlagt

D13-15

1.Hovde, IngaIL Varegg18:27(18:27)
2.Halland, Gunhild RogneIL Varegg19:43(18:45)
3.Bjørndal, HeidiIL Varegg21:24(19:24)
4.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg25:11(22:40)
5.Lund-Johansen, RagnhildIL Varegg26:08(21:30)
6.Korsvold, EmilieIL Varegg43:43(30:45)
7.Bendiksen, Ann-ElinFana IL45:26(30:19)
Vonen, Maria NjølstadIL VareggDSQ(DSQ)
Splittimes

D16-18

1.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag18:25(18:25)
2.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag20:46(19:54)
3.Lund-Johansen, HeleneIL Varegg26:05(18:44)
Splittimes

D19

1.Shandurkova, IlianaIL Gular15:52(15:52)
2.Madsen, Annemarie B.Fana IL18:25(17:19)
3.Trøsse, ChristianeIL Gular18:34(17:39)
4.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening19:03(17:33)
5.Aubert, Anne KatrineFana IL19:07(17:33)
6.Nipen, MaritIL Gneist19:32(17:48)
7.Soligard, NinaBergens Turnforening21:52(19:51)
8.Hoksrud, AasneNydalen SK22:29(16:16)
9.Salomonsen, RandiBergens Turnforening23:05(16:27)
10.Rykkje, LindaFana IL24:52(21:36)
11.Dimitrova, ValentinaIL Gular26:07(21:47)
12.Rogne, MetteIL Varegg26:07(21:37)
13.Gjesdal, WencheIL Varegg26:16(22:43)
14.Sognnæs, InglinBergens Turnforening27:40(18:30)
15.Rognsvåg, TuridFana IL29:41(21:02)
16.Lerøy, SivIL Varegg29:42(21:54)
17.Hegdal, BeritBergens Turnforening31:24(23:31)
18.Martinsen, HelenIL Gular33:26(17:11)
19.Roll, IngridFana IL34:40(24:53)
20.Ormberg, AstridFana IL38:41(28:32)
21.Jåstad, Britt KjerstiIL Varegg44:17(28:21)
22.Ersland, Brit GunnFana IL44:46(32:14)
23.Ormberg, LivFana IL47:04(34:27)
Tefre, VibekeFana ILDSQ(DSQ)
Splittimes

H13-15

1.Valen, KnutIL Varegg14:06(14:06)
2.Halland, Magnus RogneIL Varegg18:02(17:01)
3.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg18:03(16:38)
4.Thowsen, ØyvindT&IF Viking20:37(17:45)
5.Eikner, Jan-NiklasFana IL22:32(18:28)
6.Claussen, MartinFana IL22:39(18:29)
7.Eikner, SimonFana IL22:40(17:33)
8.Westergård, HåkonIL Varegg24:14(15:58)
9.Bergerud, AreIL Varegg24:31(20:23)
10.Steen, Lars KristianFana IL26:00(20:03)
11.Ruud, SindreIL Varegg26:12(20:45)
12.Fjellanger, HenrikFana IL28:04(21:33)
13.Alvsvåg, Kenneth KiraFana IL29:11(18:52)
14.Moe, EivindFana IL34:43(27:34)
15.Valen, ØyvindIL Varegg35:48(22:57)
16.Olsgaard, Ole Andre HellandFana IL37:48(23:48)
17.Ersland, AmundFana IL42:52(26:49)
18.Breistein, AndreasBergens Turnforening48:00(34:52)
Steen, Ole PetterFana ILDSQ(DSQ)
Splittimes

H16-18

1.Westergård, MortenIL Varegg13:53(13:51)
2.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening16:21(15:41)
3.Nielsen, AndreasIL Varegg16:53(15:22)
4.Solheim, StianFana IL17:03(16:11)
5.Egeland, Øystein NipenIL Gneist22:37(17:48)
6.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening24:40(16:47)
7.Grevskott, SverreIL Varegg27:22(14:57)
8.Sourlas, MarkusAskøy O-lag27:44(17:51)
9.Karlsen, ØrjanAskøy O-lag33:23(22:55)
Splittimes

H19

1.Matthey, ThierryIL Gular13:26(12:56)
2.Kristiansen, EspenKolbotn og Skimt13:35(13:24)
3.Eikanger, BjarteIL Varegg13:39(13:34)
4.Buanes, TrygveT&IF Viking13:41(13:14)
5.Schei, VidarT&IF Viking13:58(13:34)
6.Kocbach, JanFana IL14:20(13:51)
7.Juvik, ToreIL Gular16:47(15:40)
8.Rygh, Karl EvenHeming/Njård17:00(15:49)
9.Valen, HaraldIL Varegg17:04(14:59)
10.Nærheim, Sverre JohanIL Gular18:31(16:10)
11.Drange, OveAskøy O-lag19:27(16:56)
12.Hansen, VemundT&IF Viking20:24(17:42)
13.Johannessen, TomIL Gneist20:41(17:33)
14.Rognsvåg, EspenFana IL20:42(14:05)
15.Stemme, ØisteinViz BIL21:25(18:02)
16.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag23:25(19:23)
17.Hanssen, Bjørn PetterIL Varegg23:49(18:21)
18.Tonaas, RuneBergens Turnforening24:19(18:39)
19.Fjellanger, LarsFana IL24:48(18:22)
20.Solli, BjørgeAskøy O-lag25:06(19:26)
21.Nygaard, RuneIL Gular26:18(13:58)
22.Strand, TorgeirFana IL26:24(21:00)
23.Haugland, HelgeT&IF Viking27:42(18:50)
24.Falch, Kristian Hj.IL Gular27:50(20:36)
25.Jakobsen, AtleAskøy O-lag28:26(19:52)
26.Mogstad, HåkonFana IL29:09(17:53)
27.Damm, KjetilBergenslærerne29:14(19:35)
28.Tangen, Per OlafFana IL29:14(21:47)
29.Strand, ErlingBergens Turnforening30:00(20:35)
30.Karlsen, EgilAskøy O-lag30:20(21:36)
31.Johansen, Alfon HaraldBergens Turnforening30:21(19:52)
32.Raadal, MagneFana IL30:46(20:47)
33.Madsen, Sigvard TschudiFana IL32:20(22:37)
34.Pedersen, Jan Harald H.T&IF Viking33:44(22:20)
35.Vikane, PerFana IL35:34(20:45)
36.Bjørndal, ArveIL Varegg36:03(21:38)
37.Alvsvåg, John OlavFana IL36:37(23:56)
38.Tjøswold, DavidBergens Turnforening37:43(24:21)
39.Breistein, Geir OlavBergens Turnforening43:17(30:32)
Basberg, Bjørn L.IL VareggDSQ(DSQ)
Bergseth, AtleKvernbit ILDSQ(DSQ)
Eikner, AxelFana ILDSQ(DSQ)
Knudsen, ArneIL GneistDNS(DNS)
Splittimes

Generated by tTiMe 0.38

IL Gular
webmaster

Last updated