IL Gular - orientering

Sprintcup 2004

Resultater

Storetveit, 23.03 (omtale og løp)
Sandsli, 30.03 (omtale og løp)
Våganeset, 13.04 (omtale og løp)
Slettebakken, 20.04 (omtale og løp)
Golfbanen, 27.04 (omtale og løp)
Ranking/jaktstart

Sammenlagt

Klasse D13-15

1.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag28:39(28:39)
2.Nummedal, AgneteFana IL32:35(30:53)
3.Mogstad, MarianneFana IL36:12(33:38)
4.Gjesdal, Linn KristineIL Varegg47:27(44:09)
5.Sævareid, Malene ChristineFana IL48:36(40:59)
Halland, Gunhild RogneIL VareggDSQ(DSQ)
Strekktider

Klasse D16-18

1.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag29:36(29:36)
2.Rognsvåg, SiljeFana IL43:46(42:25)
Strekktider

Klasse D19

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL27:05(26:52)
2.Martinsen, HelenIL Gular27:56(27:56)
3.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening34:38(28:48)
4.Rognsvåg, TuridFana IL37:55(27:52)
5.Dimitrova, ValentinaIL Gular44:13(32:59)
6.Soligard, NinaBergens Turnforening46:46(38:42)
Strekktider

Klasse H13-15

1.Westergård, MortenIL Varegg21:57(21:57)
2.Valen, ØyvindIL Varegg33:54(27:50)
3.Basberg, Bård L. HageIL Varegg33:59(25:29)
4.Valestrand, Kasper PrestmoFana IL34:20(26:03)
5.Lund, Øyvind MacodyIL Varegg35:37(30:30)
6.Brochmann, SindreIL Varegg35:42(26:56)
7.Halland, Magnus RogneIL Varegg35:49(29:43)
8.Marøen, Mats LarsenAskøy O-lag37:49(31:16)
9.Steen, Ole PetterFana IL40:44(33:00)
10.Holmefjord, StianFana IL44:51(32:21)
11.Ersland, OlavFana IL47:43(38:02)
12.Steen, Lars KristianFana IL48:23(36:01)
Valen, KnutIL VareggDSQ(DSQ)
Strekktider

Klasse H16-18

1.Rognsvåg, EspenFana IL24:32(24:32)
2.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening24:35(23:11)
3.Solheim, StianFana IL24:59(21:34)
4.Nielsen, AndreasIL Varegg28:56(23:38)
5.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening32:10(27:18)
Strekktider

Klasse H19

1.Kocbach, JanFana IL19:14(18:32)
2.Aadland, Per ArneSamnanger IL21:00(21:00)
3.Eikanger, BjarteIL Varegg21:43(19:10)
4.Mittelholzer, ChristianIL Gular22:26(19:45)
5.Hermansen, TrygveIL Gular25:17(23:35)
6.Aarnes, ØivinIL Gular25:29(21:48)
7.Daltveit, MemundFana IL29:57(20:41)
8.Valen, HaraldIL Varegg30:11(20:44)
9.Døskeland, TrondFana IL32:14(24:37)
10.Ottesen, SverreIL Varegg32:38(24:25)
11.Artz, TorstenIL Gular34:17(23:50)
12.Torgersen, JørnT&IF Viking34:33(21:29)
13.Nese, Tore SveinAskøy O-lag34:47(22:55)
14.Drange, OveAskøy O-lag36:43(25:00)
15.Hansen, Jan PetterIL Gular38:46(27:28)
16.Corneliussen, TrulsKvernbit IL39:25(27:46)
Haugland, HelgeT&IF VikingDNS(DNS)
Strekktider

IL Gular
webmaster

Last updated