IL Gular - orientering

Sprintcup 2003

Resultater

Stemmemyren, 25.03 (omtale og løp)
Tennebekk, 1.04 (omtale og løp)
Liavannet, 8.04 (omtale og løp)
Nygårdsparken, 22.04 (omtale og løp)
Eidsvåg, 29.04 (omtale og løp)
Ranking/jaktstart

Sammenlagt

Klasse D13-15

1.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag20:14 (20:13)
2.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag20:15 (19:43)
3.Sævareid, Malene ChristineFana IL46:18 (29:35)

Klasse D16-18

1.Sognnæs, InglinBergens Turnforening20:27 (18:11)
2.Drange, Line SjødinAskøy O-lag20:51 (19:01)

Klasse D19

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL14:24 (13:54)
2.Martinsen, HelenIL Gular19:10 (16:21)
3.Vikingstad, Anne KariIL Gular20:18 (14:42)
4.Bedeleva, AtanaskaIL Varegg23:24 (17:39)
5.Dimitrova, ValentinaIL Gular24:49 (17:09)
6.Aubert, Anne KatrineFana IL27:10 (16:02)
7.Nipen, MaritIL Gneist27:10 (18:04)
8.Trøsse, ChristianeIL Gular27:20 (16:12)
9.Soligard, NinaBergens Turnforening32:50 (18:18)
10.Rognsvåg, TuridFana IL35:26 (17:45)
11.Kocbach, BjørgBergens Turnforening37:47 (18:23)
12.Hegdal, BeritBergens Turnforening43:35 (20:35)
13.Gjesdal, WencheIL Varegg46:46 (22:55)
14.Roll, IngridFana IL64:56 (28:43)
15.Paulsen, AnitaBergens Turnforening71:29 (23:32)
16.Rogne, MetteIL Varegg83:56 (34:27)
Basberg, Mari HageIL VareggDNS

Klasse H13-15

1.Westergård, MortenIL Varegg13:51 (13:51)
2.Valen, KnutIL Varegg16:37 (15:12)
3.Grevskott, SverreIL Varegg17:21 (14:56)
4.Solheim, LasseFana IL19:06 (16:03)
5.Lund, Mathias MacodyIL Varegg22:02 (15:31)
6.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening22:35 (18:23)
7.Solheim, StianFana IL24:38 (16:58)
8.Johansen, Knut HavnenBergens Turnforening27:10 (18:17)
9.Basberg, Bård L. HageIL Varegg27:13 (20:33)
10.Pedersen, JørgenT&IF Viking27:14 (19:05)
11.Egeland, Øystein NipenIL Gneist27:19 (21:15)
12.Slettemark, SnorreIL Varegg27:53 (16:13)
13.Thowsen, ØyvindT&IF Viking30:31 (17:25)
14.Halland, Magnus RogneIL Varegg33:32 (19:36)
15.Marøen, Mats LarsenAskøy O-lag35:16 (21:11)
16.Maalen, Ole MartinBergens Turnforening41:19 (24:27)
Valen, ØyvindIL VareggDSQ

Klasse H16-18

1.Rognsvåg, EspenFana IL13:29 (12:43)
2.Brochmann, DagT&IF Viking14:15 (14:11)
3.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening14:37 (13:00)
4.Skage, Stein IngeIL Gneist17:16 (14:43)
5.Lund, Carl Eilert MacodyIL Varegg19:07 (17:03)

Klasse H19

1.Kocbach, JanFana IL11:58 (11:35)
2.Buanes, TrygveT&IF Viking12:15 (11:56)
3.Hermansen, TrygveIL Gular14:50 (11:58)
4.Eikanger, BjarteIL Gular15:50 (12:24)
5.Matthey, ThierryIL Gular16:40 (12:13)
6.Rygh, Karl EvenHeming/Njård19:55 (13:31)
7.Strømme, ØisteinIL Gular21:08 (15:00)
8.Knudsen, ArneIL Gneist23:31 (14:43)
9.Valen, HaraldIL Varegg23:38 (16:56)
10.Ottesen, SverreIL Varegg24:33 (16:23)
11.Haugland, HelgeT&IF Viking27:10 (14:23)
12.Daltveit, MemundFana IL27:17 (12:57)
13.Sævareid, TommyFana IL27:33 (13:39)
14.Nese, Tore SveinAskøy O-lag27:48 (14:25)
15.Reikvam, HåkonIL Gular30:04 (17:58)
16.Torgersen, JørnT&IF Viking32:26 (17:18)
17.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking32:56 (15:33)
18.Hatling, John FredrikFana IL36:11 (18:52)
19.Alvheim, AtleFana IL36:56 (16:00)
20.Jacobsen, TorbjørnAskøy O-lag40:38 (17:25)
21.Mikkelsen, MartinT&IF Viking41:37 (16:26)
22.Madsen, Sigvard TschudiFana IL41:54 (19:49)
23.Johannessen, TomIL Gneist42:27 (19:07)
24.Natås, MagnusBergens Turnforening43:53 (20:16)
25.Langvik, MagnusHjelmeland o-lag43:56 (19:23)
26.Falch, Kristian Hj.IL Gular48:40 (20:44)
27.Støyva, ArvidIL Gular49:41 (19:06)
28.Strand, ErlingBergens Turnforening49:50 (19:31)
29.Basberg, Bjørn L.IL Varegg53:32 (27:10)
30.Lund-Johansen, MortenIL Varegg60:48 (20:49)
31.Myhra, FrodeNordea70:33 (20:25)
Hjellvik, Petter DahlT&IF VikingDSQ

IL Gular
webmaster

Last updated