IL Gular - orientering

Sprintcup 2001, Nygårdshøyden, 19.04.2001

Kart

Nygårdshøyden

Resultatlister

   D13-14
1  Steen         Beate Wollen   Fana              18.40
2  Drange        Siri Sjødin    Askøy             20.37
3  Drange        Torill Sjødin  Askøy             21.07
4  Hunderi       Ingrid         Fana              27.02
4  Mogstad       Therese        Fana              27.02
						  
   D15-18					  
1  Aubert        Anne Kath.     Fana              15.02
2  Drange        Line Sjødin    Askøy             18.17
3  Bottolfsen    Hilde          Varegg            19.42
4  Helgeland     Line           Varegg            19.47
5  Bøe           Ruth Helen     Varegg            19.50
						  
   D19						  
1  Høydalsvik    Kristin        Gneist            14.21
2  Lysaker       Kirsti         Fana              15.40
3  Nipen         Marit          Gneist            16.19
4  Terfe         Vibeke         Fana              16.35
5  Ormberg       Liv            Fana              17.16
6  Kocbach       Bjørg          BT                17.21
7  Hegdal        Berit          BT                17.37
8  Roll          Lise           Fana              17.42
9  Aadland       Lisbeth        Samnanger         18.13
10 Raadal        Lene Lerche    Fana              18.50
11 Grevskott     Kirsten        Varegg            18.52
12 Lund          Eva M.         Varegg            20.31
13 Nummedal      Marianne       Fana              20.38
14 Westergård    Anne           Varegg            20.42
15 Roll          Ingrid         Fana              22.02
16 Gjesdal       Wenche         Varegg            22.30
17 Furberg       Hanne K.       Hydro             25.30
18 Dahl          Nina           Varegg            27.02
19 Raadal        Else Lerche    Fana              29.42
   Fjellanger    Inger          UiB               disk
   Midttun       Bjørg          BT                disk
   Torbjørnsen   Birgitte       Gular             disk
						  
   Dny						  
1  Gjesdal       Linn Kristine  Varegg            08.44
2  Heggøy        Camilla        Viking            10.34
3  Igesund       Vemund og Guro Fana              12.15
4  Nielsen       Karoline J.    Fana              12.36
5  Sævareid      Malene  Christine Fana           13.58
6  Dahl          Ida            BT                14.07
7  Jacobsen      Marte          Fana              14.15
8  Nummedal      Agnete         Fana              14.17
9  Skage         Ina            Gneist            14.21
10 Nygård        Merete         Varegg            14.42
11 Nygård        Kamilla        Varegg            14.45
12 Jentoft       Hege           Fana              19.17
13 Silseth       Idunn          Varegg            20.16
14 Holst         Andrea         Varegg            20.18
15 Shei          Amanda         Varegg            20.27
16 Wesenberg     Agnete         Varegg            24.44
17 Igesund       Sigrid H.      Fana              26.31
18 Bjørndal      Heidi          Varegg            28.08
19 Korsvold      Emilie         Varegg            28.09
20 Skaar         Malin          Fana              31.07
20 Sauerud       Amalie         Fana              31.07
22 Dagsvik       Tonje Merete   Fana              31.11
23 Arnøy         Kristine       Fana              38.08
24 Birkeland     Siri           Fana              38.22
   Wedøe         Lise           Varegg            disk
   Løvås         Ingrid         Varegg            disk
						  
   H13-14				  
1  Westergård    Morten         Varegg            14.35
2  Steen         Kristian Wollen Fana             16.36
3  Grevskott     Sverre         Varegg            18.26
4  Johansen      Per Harald Havnen BT             18.54
5  Lund          Øyvind M.      Varegg            19.08
6  Gjestmoen     Erlend         BT                19.10
7  Nilsen        Andreas        Varegg            22.58
8  Lund          Mathias M.     Varegg            23.39
9  Tveito        Lars           Varegg            23.56
10 Solheim       Stian          Fana              26.59
11 Nummedal      Erlend         Fana              29.37
12 Dahl Våge     Håvard         Varegg            36.03
   Kvale         Lars           Fana              disk
   Marøen        Mats Larsen    Gneist            disk						  
   Johannessen   Sebastian Halle Varegg           disk
						  
   H15-18					  
1  Madsen        Christian B.   Fana              13.21
2  Skage         Stein Inge     Gneist            13.52
3  Pedersen      Christian      Viking            14.42
4  Tveito        Sveinung       Varegg            15.11
5  Simonsen      Bård           Varegg            15.35
6  Brochmann     Dag            Viking            15.36
7  Gjesdal       Tor Henrik     Viking            16.00
8  Skage         Ole Andre      Gneist            17.05
9  Rognsvåg      Espen          Fana              17.15
10 Almeland      Chris          Fana              18.30
11 Reigstad      Øyvind         Varegg            19.40
						  
   H19					  
1  Buanes        Trygve         Viking            10.04
2  Eikanger      Bjarte         Gular             10.15
3  Matthey       Thierry        Gular             10.17
4  Nygaard       Rune           Gular             10.28
5  Schei         Vidar          Viking            10.57
6  Kocbach       Jan            Fana              11.02
7  Fjærestad     Jan            Askøy             11.06
8  Hølleland     Bjørn          Askøy             11.07
9  Hansen        Roger R.       Gular             11.13
10 Eikner        Sigurd         Fana              11.15
11 Rygh          Karl Even      Heming/Njårdo-lag 11.27
12 Strømme       Øistein        Gular             11.34
13 Juvik         Tore           Gular             11.35
14 Aarnes        Øivin                            11.37
15 Valen         Harald         Varegg            12.09
16 Sævareid      Tommy          Fana              12.15
16 Barmen        Steinar        Gular             12.15
18 Midttun       Øystein        BT                12.43
19 Woldsdal      Håkon          Gneist            12.58
20 Skeide        LarsS.         Fana              13.02
21 Vikane        Eirik          Gular             13.09
21 Woldsdal      Jørn           Gneist            13.09
23 Skauge        Tormod         Gular             13.10
24 Johannessen   Truls          Varegg            13.11
25 Tørnqvist     Ole            Fana              13.12
26 Mikkelsen     Gunnar         Viking            13.31
27 Almeland      Nicholas       Fana              13.35
28 Linga         Svein          Gular             13.37
29 Westergaard   Owen           Gular             13.44
30 Nodland       Egil           Fana              13.50
31 Alvheim       Atle           Fana              13.56
32 Raadal        Peter L.       Fana              14.06
33 Nese          Tore Svein     Bergens Bank      14.10
34 Drange        Ove            Askøy             14.17
35 Hansen        Vemund         Viking            14.30
36 Jacobsen      Torbjørn       Askøy             14.39
37 Mikkelsen     Martin         Viking            15.26
38 Tschudi-MadsenSigvard        Fana              15.28
39 Strand        Torgeir        Fana              15.33
40 Vold          Per            Fana              15.37
41 Tonaas        Rune           BT                15.39
42 Johansen      Alfon Harald   BT                16.28
43 Sandal        Magne          Fana              18.12
44 Hostad        Ivar           Varegg            18.46
45 Gjestmoen     Knut           BT                19.10
46 Holst         Jan-Petter     Varegg            19.26
47 Ormberg       Jan Olav       Fana              19.34
48 Mikkelsen     Jan T.         Viking            22.42
   Grøsvik       Bjørn Einar    Gular             disk
   Vikane        Per            Fana              disk
   Falch         Kristian H.    Gular             disk
   Løvås         Kristian       Varegg            disk
   Lillealtern   Trond          Varegg            disk
   Artz          Torsten        Gular             disk
   Ukjent                                         disk
Strekktider 1-8
						  
   Hny					  
1  Benserud      Mats           Gneist            05.55
2  Egland        Øystein Nipen  Gneist            08.50
3  Woldsdal      Andreas        Gneist            09.16
4  Skånes        Håkon S.       Viking            09.43
5  Vestre        Arnstein       BT                09.48
6  Strømme       Alexander Skålnes Gneist         09.52
7  Pedersen      Jørgen         Viking            10.09
8  Angeltvedt    Martin         Fana              10.33
8  Knutsen       Morten         Fana              10.33
10 Heggøy        Marius         Viking            10.46
11 Karlsen       Espen R.       Fana              10.49
12 Wesenberg     Didrik         Varegg            11.21
13 Wollertsen    Joachim        Varegg            11.26
14 Westergård    Håkon          Varegg            11.28
15 Bakke         Eirik          Varegg            11.29
16 Eikner        Jan-Niklas     Fana              12.14
17 Birkeland     Dag Helge      Fana              12.35
18 Alvsvåg       Kenneth Kira   Fana              12.38
19 Holmefjord    Stian          Fana              12.44
20 Eikner        Simon          Fana              13.04
21 Ruud          Sindre         Varegg            13.24
22 Forstrønen    Daniel Andre   Varegg            13.28
23 Kaland        Erlend         Varegg            13.38
24 Ullern        Emil           Fana              13.50
25 Hanevik       Tord           Fana              14.05
26 Steine        Andreas        Fana              14.15
27 Hanvik        Eirik          Fana              14.59
28 Steine        Espen          Fana              15.03
29 Haukeland     Sindre         Fana              15.21
30 Fauske        Bendik         Varegg            17.07
31 Nyborg        Espen Bakken   Varegg            17.13
32 Pedersen      Gerri          BT                17.24
33 Johansen      Knut Havnen    BT                17.25
34 Sundberg      Bjørn Kvale    Fana              18.57
35 Lund          Scott Macody   Varegg            24.46
   Krosvoll      Joachim        Fana              disk
   Solheim       Lasse          Fana              disk

IL Gular
webmaster

Last updated