IL Gular - orientering

Pokalkamp i Isdalen trisdag 17. juni

Obs!

Mangler navn, klubb og klasse til disse brikkene: 84934 (13:50 L5)

Fremmøte

Haukeland skole. Merket fra Årstadveien v/Odontologen.

Parkering

Ingen organisert parkering. Parkering på eget ansvar på offentlig vei. Buss nr. 2 og 31 fra sentrum. Buss nr. 50 fra Åsane og Fana. Ellers oppfordres det om å kjøre kompis.

Start

Valgfri start mellom 17.30 og 18.30. Merket fra Haukeland skole til Tarlebøveien. Følg Tarlebøveien til krysset der veien går opp mot Tarlebø-demningen.

Ca. 25 minutter å gå. Starten for alle klasser blir i Isdalen. Nybegynner-klassene har mål på samlingsplass. De øvrige klassene har mål i Isdalen, og brikkeavlesning på samlingsplass.

Kart

Isdalen 1:10000, utgitt i 2002 (utsnitt).

Terreng

Kupert kulturlandskap. Stifylt og detaljrikt terreng.

Klasser

5-6 km A-nivå H17
4 km A-nivå D19, H15-16, H35, åpen 4
3 km B-nivå D15-16, D17-18, D35, H13-14, H50, åpen 3
2 km C-nivå D11-12, D13-14, D50, H11-12, åpen 2
1,5 km N-nivå D/H-10N, D11-12N, D13-16N, H11-12N, H13-16N, åpen 1,5

Løypelegger

Arne Johannesen

Løpsleder

Helen Martinsen, epost: helen.martinsen@bergen.kommune.no

Resultater

Klasse D/H-10N

1.Berstad, SigurdT&IF Viking6:18
2.Ottesen, Per OlaIL Varegg7:22
3.Ordermann, CatoBergens Turnforening7:27
4.Lien, J. Christian RisanBergens Turnforening8:57
5.Skulstad, TarjeiFana IL9:48
6.Sævareid, Ole KristianFana IL10:23
7.Danielsen, IdaFana IL10:30
8.Johansen, Tore Eirik HavnenBergens Turnforening11:32
9.Hjartøy, KasperFana IL11:56
10.Daltveit, BrittKalandseid IL12:16
11.Fotland, EirinBergens Turnforening12:56
12.Sommer, AndersIL Varegg13:45
13.Samuelsen, EirikKalandseid IL14:49
14.Gundersen, IngvildFana IL15:25
15.Hjellevik, SynnøveT&IF Viking17:16
16.Westergård, VegardIL Varegg19:21
17.Monsen, MetteKalandseid IL20:32
18.Lien, Jakob RisanBergens Turnforening20:54
19.Nygaard, CamillaIL Varegg21:08

Klasse D11-12

1.Heggland, Meryl FloorKalandseid IL66:15
2.Sævareid, Malene ChristineFana IL74:30

Klasse D11-12N

1.Monsen, NinaKalandseid IL11:54
2.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg12:18
3.Daltveit, KamKalandseid IL12:21
4.Gundersen, EliseFana IL12:22
5.Øyen, IngvildFana IL13:12
Svardal, MarieFana IL13:12
7.Almeland, VildeKalandseid IL14:17
8.Sandven, HanneKalandseid IL14:48
9.Lund-Johansen, RagnhildIL Varegg17:20
10.Agati, CharlotteKalandseid IL20:30
11.Vaktdal, Ann KristinKalandseid IL20:36
Askeland, AnneFana ILDSQ

Klasse D13-14

1.Lund-Johansen, HeleneIL Varegg40:02
2.Barthel, LilliIL Varegg40:50
3.Nummedal, AgneteFana IL56:47
4.Ingvaldsen, LeneT&IF Viking88:50

Klasse D13-16N

1.Liland, MarianneKalandseid IL9:10
2.Nielsen, Karoline J.Fana IL10:37

Klasse D15-16

1.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag54:54
2.Tjøswold, SisselBergens Turnforening75:36

Klasse D17-18

1.Drange, Line SjødinAskøy O-lag56:20
2.Sognnæs, InglinBergens Turnforening61:27

Klasse D19

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL50:48
2.Bedeleva, AtanaskaIL Varegg52:31
3.Bruun, MarianneØstmarka OK73:17

Klasse D35

1.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening44:11
2.Nipen, MaritIL Gneist47:11
3.Soligard, NinaBergens Turnforening50:44
4.Nygaard, Aud SveenIL Varegg51:15
5.Nummedal, MarianneFana IL57:27
6.Kocbach, BjørgBergens Turnforening60:05
7.Westergård, AnneIL Varegg63:02
8.Meyer, Liv SylviIL Gneist67:11
9.Drange, Elin SjødinAskøy O-lag72:53
10.Midttun, BjørgBergens Turnforening74:23
11.Drageset, MonaBergens Turnforening95:04

Klasse D50

1.Hodnekvam, KjellaugBergens Turnforening42:03
2.Ormberg, AstridFana IL42:48
3.Lind, GreteBergens Turnforening44:13
4.Simonsen, RanjaIL Varegg52:46
5.Hole, Astri EseBergens Turnforening56:44
Roll, IngridFana ILDSQ

Klasse H11-12

1.Westergård, HåkonIL Varegg34:39
2.Steen, Lars KristianFana IL37:22
3.Maalen, Ole MartinBergens Turnforening39:23
4.Steen, Ole PetterFana IL46:47
5.Brochmann, SindreIL Varegg47:54
6.Ruud, SindreIL Varegg48:21
7.Bergerud, AreIL Varegg92:28

Klasse H11-12N

1.Claussen, MartinFana IL5:50
2.Ersland, OlavFana IL8:48
3.Daltveit, GeirKalandseid IL12:24
4.Meyer, ChristofferFana IL14:09
5.Haugetun, KristianKalandseid IL20:28

Klasse H13-14

1.Westergård, MortenIL Varegg42:07
2.Egeland, Øystein NipenIL Gneist55:41
3.Johansen, Knut HavnenBergens Turnforening64:44
4.Pedersen, JørgenT&IF Viking65:09
Marøen, Mats LarsenAskøy O-lagDSQ

Klasse H13-14N

1.Bringsli, RasmusBergens Turnforening6:25
2.Fotland, AndersBergens Turnforening12:29
3.Lunden, Andreas H.T&IF Viking12:32

Klasse H15-16

1.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening48:25
2.Solheim, StianFana IL50:01
3.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening69:15
4.Nielsen, AndreasIL Varegg70:52
Grevskott, SverreIL VareggDSQ

Klasse H17

1.Buanes, TrygveT&IF Viking42:58
2.Vindenes, Jan OveStrandvik51:32
3.Lien, JørgenSandefjord TIF59:33
4.Madsen, Christian B.Fana IL61:20
5.Rognsvåg, EspenFana IL69:09
6.Alvheim, AtleFana IL71:37

Klasse H35

1.Nærheim, Sverre JohanIL Gular46:23
2.Berstad, KetilT&IF Viking50:43
3.Ottesen, SverreIL Varegg52:11
4.Hatling, John FredrikFana IL54:13
5.Bøe, ØisteinFana IL54:28
6.Båtnes, Svein OveIL Varegg54:47
7.Sævareid, TommyFana IL55:12
8.Tørnqvist, OleFana IL55:28
9.Drange, OveAskøy O-lag56:05
10.Berseth, AtleKvernbit IL62:36
11.Hjellevik, Petter DahlT&IF Viking64:21
12.Johansen, Alfon HavnenBergens Turnforening70:47
13.Lund-Johansen, MortenIL Varegg72:40
14.Gjestemoen, KnutBergens Turnforening84:45

Klasse H50

1.Torgersen, JørnT&IF Viking41:16
2.Jakobsen, AtleAskøy O-lag46:01
3.Madsen, Sigvard TschudiFana IL46:15
4.Lillealtern, TrondIL Varegg46:27
5.Frønsdal, JørgenT&IF Viking49:07
6.Vikane, PerFana IL50:03
7.Brochmann, BertramT&IF Viking50:45
8.Vold, PerFana IL54:14
9.Strand, ErlingBergens Turnforening57:34
10.Ingvaldsen, AxelT&IF Viking58:32
11.Hole, DagfinnBergens Turnforening59:59
12.Barthel, KnutIL Varegg60:00
13.Pedersen, Jan Harald H.T&IF Viking60:26
14.Jansen, SveinIL Varegg62:03
15.Ormberg, Jan OlavFana IL72:04
16.Midttun, ØrnBergens Turnforening75:08
17.Tyse, TorT&IF Viking95:58

Klasse Åpen1

1.Lien, Jan R.Bergens Turnforening9:03
2.Danielsen, KariFana IL10:29
3.Fotland, Nina M.Bergens Turnforening12:54
4.Meyer, HeleneFana IL14:19
5.Ersland, Brit GunnFana IL14:24
6.Mikki, SusanneIL Varegg16:43
7.Krzywinski, EvaBergens Turnforening21:26
8.Båtnes, SvanhildIL Varegg43:26
Sommer, NancyIL VareggDNS

Klasse Åpen2

1.Fauske, Vidar TonaasBergens Turnforening34:30
2.Paulsen, AnitaBergens Turnforening39:31
3.Jebsen, K. JohanHSI46:33
4.Wierzbicka, EwaNera BIL48:08
5.Bøe, Ruth HelenIL Varegg50:32
6.Osiej, HelenaNera BIL53:06
7.Henriksen, LeneBergens Turnforening53:34
8.Liland, Tor AtleKalandseid IL54:38
9.Cooper, MarkHydro54:48
10.Rundgren, GustavHydro55:38
11.Hildre, BirgitBergens Turnforening57:28
12.Dimmen, GreteBergens Turnforening58:06
13.Meyer, SiljaUiB60:16
14.Wilken, SusanneUiB60:17
15.Fimreite, HelgeHydro60:25
16.Skogstrand, TorBergens Turnforening68:16
17.Skogstrand, BrittBergens Turnforening68:17
18.Marøen, AtleIL Gneist68:43
19.Ersland, AmundFana IL75:36
20.Håheim, BodilIL Gular82:48
Øyen, MetteFana ILDSQ

Klasse Åpen3

1.Kjønsberg, MortenBergens Turnforening51:23
2.Berge, ArvidIL Varegg53:51
3.Hanssen, Bjørn PetterIL Varegg56:00
4.Strand, PederBergens Turnforening56:05
5.Nesse, ÅgeBergens Turnforening56:35
6.Hanestad, TrulsBergens Turnforening57:13
7.Vonen, BrynjulfIL Varegg60:23
8.Skulstad, Svein MagneFana IL62:01
9.Pedersen, TomT&IF Viking66:14
10.Sperre, AndreasKalandseid IL84:51
11.Liland, TorbjørnKalandseid IL85:41
12.Lyngbø, FrodeAskøy O-lag86:19
Drange, Torill SjødinAskøy O-lagDSQ

Klasse Åpen4

1.Døskeland, KetilFana IL67:06
2.Espelid, ØysteinHydro75:54
Schei, Jon AndersFørdeDSQ

Strekktider

Klasse D/H-10N

1.Berstad, Sigurd6:18
   0:32   1:03   0:53   1:08   1:56   0:46
   0:32   1:35   2:28   3:36   5:32   6:18
2.Ottesen, Per Ola7:22
   0:32   1:30   1:06   1:17   2:18   0:39
   0:32   2:02   3:08   4:25   6:43   7:22
3.Ordermann, Cato7:27
   0:30   1:27   1:07   1:21   2:15   0:47
   0:30   1:57   3:04   4:25   6:40   7:27
4.Lien, J. Christian Risan8:57
   0:49   1:41   1:54   1:18   2:31   0:44
   0:49   2:30   4:24   5:42   8:13   8:57
5.Skulstad, Tarjei9:48
   0:47   1:47   0:59   2:16   3:04   0:55
   0:47   2:34   3:33   5:49   8:53   9:48
6.Sævareid, Ole Kristian10:23
   0:43   1:53   1:35   1:36   3:38   0:58
   0:43   2:36   4:11   5:47   9:25  10:23
7.Danielsen, Ida10:30
   0:44   2:00   1:39   1:43   2:25   1:59
   0:44   2:44   4:23   6:06   8:31  10:30
8.Johansen, Tore Eirik Havnen11:32
   0:38   1:45   2:54   1:58   3:29   0:48
   0:38   2:23   5:17   7:15  10:44  11:32
9.Hjartøy, Kasper11:56
   0:48   1:46   1:01   2:14   3:05   3:02
   0:48   2:34   3:35   5:49   8:54  11:56
10.Daltveit, Britt12:16
   1:22   1:41   2:04   2:48   3:38   0:43
   1:22   3:03   5:07   7:55  11:33  12:16
11.Fotland, Eirin12:56
   1:42   2:10   2:52   1:31   2:02   2:39
   1:42   3:52   6:44   8:15  10:17  12:56
12.Sommer, Anders13:45
   0:55   2:23   2:50   2:43   3:54   1:00
   0:55   3:18   6:08   8:51  12:45  13:45
13.Samuelsen, Eirik14:49
   1:11   2:40   2:22   2:15   5:24   0:57
   1:11   3:51   6:13   8:28  13:52  14:49
14.Gundersen, Ingvild15:25
   0:42   2:22   2:39   3:46   4:19   1:37
   0:42   3:04   5:43   9:29  13:48  15:25
15.Hjellevik, Synnøve17:16
   0:55   1:46   1:59   6:14   4:55   1:27
   0:55   2:41   4:40  10:54  15:49  17:16
16.Westergård, Vegard19:21
   1:08   4:11   3:19   4:14   5:06   1:23
   1:08   5:19   8:38  12:52  17:58  19:21
17.Monsen, Mette20:32
   1:03   2:47   2:42   3:13   4:12   6:35
   1:03   3:50   6:32   9:45  13:57  20:32
18.Lien, Jakob Risan20:54
   1:41   4:23   3:36   3:50   5:13   2:11
   1:41   6:04   9:40  13:30  18:43  20:54
19.Nygaard, Camilla21:08
   4:05   1:15   1:26  10:17   2:43   1:22
   4:05   5:20   6:46  17:03  19:46  21:08

Klasse D11-12

1.Heggland, Meryl Floor66:15
   5:08   5:30  28:32   3:03   8:35  13:42   1:45
   5:08  10:38  39:10  42:13  50:48  64:30  66:15
2.Sævareid, Malene Christine74:30
   6:37  10:05  25:55   2:56  22:22   4:20   2:15
   6:37  16:42  42:37  45:33  67:55  72:15  74:30

Klasse D11-12N

1.Monsen, Nina11:54
   0:46   1:17   2:21   3:20   3:06   1:04
   0:46   2:03   4:24   7:44  10:50  11:54
2.Vonen, Maria Njølstad12:18
   0:38   1:48   2:10   1:24   3:09   3:09
   0:38   2:26   4:36   6:00   9:09  12:18
3.Daltveit, Kam12:21
   1:07   1:57   2:06   2:49   3:37   0:45
   1:07   3:04   5:10   7:59  11:36  12:21
4.Gundersen, Elise12:22
   0:35   2:13   1:08   2:03   3:20   3:03
   0:35   2:48   3:56   5:59   9:19  12:22
5.Øyen, Ingvild13:12
   1:20   2:57   1:35   2:38   3:48   0:54
   1:20   4:17   5:52   8:30  12:18  13:12
Svardal, Marie13:12
   1:18   3:08   1:26   2:46   3:40   0:54
   1:18   4:26   5:52   8:38  12:18  13:12
7.Almeland, Vilde14:17
   0:50   2:17   3:55   2:53   2:45   1:37
   0:50   3:07   7:02   9:55  12:40  14:17
8.Sandven, Hanne14:48
   0:36   2:18   4:08   2:42   2:52   2:12
   0:36   2:54   7:02   9:44  12:36  14:48
9.Lund-Johansen, Ragnhild17:20
   2:02   2:45   2:29   2:36   6:05   1:23
   2:02   4:47   7:16   9:52  15:57  17:20
10.Agati, Charlotte20:30
   1:02   1:36   3:41   3:22   4:17   6:32
   1:02   2:38   6:19   9:41  13:58  20:30
11.Vaktdal, Ann Kristin20:36
   0:55   1:51   3:32   3:28   4:11   6:39
   0:55   2:46   6:18   9:46  13:57  20:36
Askeland, AnneDSQ
   0:34   2:18   1:04   5:18   3:08
   0:34   2:52   3:56   9:14  12:22
    154    161    167    170    100

Klasse D13-14

1.Lund-Johansen, Helene40:02
   3:17   6:42  10:34   2:54  12:06   2:38   1:51
   3:17   9:59  20:33  23:27  35:33  38:11  40:02
2.Barthel, Lilli40:50
   4:02   6:43  10:38   2:49  12:10   2:32   1:56
   4:02  10:45  21:23  24:12  36:22  38:54  40:50
3.Nummedal, Agnete56:47
   3:43  11:35  24:52   2:55   8:43   2:48   2:11
   3:43  15:18  40:10  43:05  51:48  54:36  56:47
4.Ingvaldsen, Lene88:50
   3:48  16:17  14:52  40:17   6:29   4:05   3:02
   3:48  20:05  34:57  75:14  81:43  85:48  88:50

Klasse D13-16N

1.Liland, Marianne9:10
   1:20   1:20   1:15   1:15   3:20   0:40
   1:20   2:40   3:55   5:10   8:30   9:10
2.Nielsen, Karoline J.10:37
   0:41   2:04   1:13   2:03   3:42   0:54
   0:41   2:45   3:58   6:01   9:43  10:37

Klasse D15-16

1.Drange, Siri Sjødin54:54
   8:20   4:52   3:53   3:50   1:57   6:44   4:03   7:26   1:58   1:42   6:17   2:37   1:15
   8:20  13:12  17:05  20:55  22:52  29:36  33:39  41:05  43:03  44:45  51:02  53:39  54:54
2.Tjøswold, Sissel75:36
  12:22   7:03   3:15   3:11   2:58   9:46   8:15   9:31   2:50   2:39   7:43   3:34   2:29
  12:22  19:25  22:40  25:51  28:49  38:35  46:50  56:21  59:11  61:50  69:33  73:07  75:36

Klasse D17-18

1.Drange, Line Sjødin56:20
   5:18   4:53   3:58   3:50   2:09   6:30   4:20   7:24   1:59   1:53   6:30   6:09   1:27
   5:18  10:11  14:09  17:59  20:08  26:38  30:58  38:22  40:21  42:14  48:44  54:53  56:20
2.Sognnæs, Inglin61:27
   7:12   5:53   3:20   2:35   2:22   6:30   6:04   8:42   2:28   2:23   5:55   3:20   4:43
   7:12  13:05  16:25  19:00  21:22  27:52  33:56  42:38  45:06  47:29  53:24  56:44  61:27

Klasse D19

1.Madsen, Annemarie B.50:48
   3:34   2:36   3:24   2:33   2:05   2:59   2:37   4:28   5:04   7:59   1:47   1:44   6:42   2:08   1:08
   3:34   6:10   9:34  12:07  14:12  17:11  19:48  24:16  29:20  37:19  39:06  40:50  47:32  49:40  50:48
2.Bedeleva, Atanaska52:31
   2:13   2:05   3:50   2:28   2:32   3:14   2:54   4:16   4:34   8:43   1:50   1:19   6:25   4:46   1:22
   2:13   4:18   8:08  10:36  13:08  16:22  19:16  23:32  28:06  36:49  38:39  39:58  46:23  51:09  52:31
3.Bruun, Marianne73:17
   3:07   5:41   6:46   3:43   3:15   4:59   5:24   7:39   8:03  10:35   2:05   2:12   5:27   2:43   1:38
   3:07   8:48  15:34  19:17  22:32  27:31  32:55  40:34  48:37  59:12  61:17  63:29  68:56  71:39  73:17

Klasse D35

1.Sognnæs, Ingjerd44:11
   4:20   3:40   3:01   2:50   1:42   4:56   4:13   6:11   2:55   1:54   4:03   2:21   2:05
   4:20   8:00  11:01  13:51  15:33  20:29  24:42  30:53  33:48  35:42  39:45  42:06  44:11
2.Nipen, Marit47:11
   4:15   4:19   2:29   3:15   2:29   4:46   3:43   6:30   2:33   2:09   6:30   2:26   1:47
   4:15   8:34  11:03  14:18  16:47  21:33  25:16  31:46  34:19  36:28  42:58  45:24  47:11
3.Soligard, Nina50:44
   4:21   3:27   3:01   3:10   2:52   5:32   4:29   6:28   1:57   1:51   8:37   2:35   2:24
   4:21   7:48  10:49  13:59  16:51  22:23  26:52  33:20  35:17  37:08  45:45  48:20  50:44
4.Nygaard, Aud Sveen51:15
   5:01   4:52   2:43   2:45   3:05   5:35   5:56   6:50   2:18   1:40   5:57   2:50   1:43
   5:01   9:53  12:36  15:21  18:26  24:01  29:57  36:47  39:05  40:45  46:42  49:32  51:15
5.Nummedal, Marianne57:27
   5:05   4:48   2:55   3:57   2:20   6:26   4:28   8:27   4:44   2:00   8:15   2:39   1:23
   5:05   9:53  12:48  16:45  19:05  25:31  29:59  38:26  43:10  45:10  53:25  56:04  57:27
6.Kocbach, Bjørg60:05
   5:36   3:56   3:15   3:12   2:31   5:27   9:23   9:53   2:04   2:05   8:13   2:58   1:32
   5:36   9:32  12:47  15:59  18:30  23:57  33:20  43:13  45:17  47:22  55:35  58:33  60:05
7.Westergård, Anne63:02
   6:28   4:35   4:28   3:22   3:47   6:53   6:20   7:37   3:21   2:58   7:30   3:45   1:58
   6:28  11:03  15:31  18:53  22:40  29:33  35:53  43:30  46:51  49:49  57:19  61:04  63:02
8.Meyer, Liv Sylvi67:11
   8:30   5:08   4:56   2:59   2:01   8:41   4:40   7:41   2:15   2:04  11:47   4:22   2:07
   8:30  13:38  18:34  21:33  23:34  32:15  36:55  44:36  46:51  48:55  60:42  65:04  67:11
9.Drange, Elin Sjødin72:53
  10:49   8:59   4:10   4:19   2:37   7:33   5:35   9:15   2:41   3:10   7:43   3:40   2:22
  10:49  19:48  23:58  28:17  30:54  38:27  44:02  53:17  55:58  59:08  66:51  70:31  72:53
10.Midttun, Bjørg74:23
   9:09   4:45   3:59   2:57   2:48   9:58   6:23  13:28   2:26   2:38  10:57   2:59   1:56
   9:09  13:54  17:53  20:50  23:38  33:36  39:59  53:27  55:53  58:31  69:28  72:27  74:23
11.Drageset, Mona95:04
  16:44   5:32   6:11   5:34   4:39  12:14  14:07   9:35   2:58   3:30   7:21   3:39   3:00
  16:44  22:16  28:27  34:01  38:40  50:54  65:01  74:36  77:34  81:04  88:25  92:04  95:04

Klasse D50

1.Hodnekvam, Kjellaug42:03
   3:32   6:09  11:48   2:38   9:17   6:00   2:39
   3:32   9:41  21:29  24:07  33:24  39:24  42:03
2.Ormberg, Astrid42:48
   3:51   6:29  11:57   2:32   7:37   4:24   5:58
   3:51  10:20  22:17  24:49  32:26  36:50  42:48
3.Lind, Grete44:13
   4:20   7:16  11:37   2:46   6:36   3:53   7:45
   4:20  11:36  23:13  25:59  32:35  36:28  44:13
4.Simonsen, Ranja52:46
   3:40  13:25  11:38   2:45  14:24   4:20   2:34
   3:40  17:05  28:43  31:28  45:52  50:12  52:46
5.Hole, Astri Ese56:44
   9:36   7:20  14:34   4:08  13:31   5:04   2:31
   9:36  16:56  31:30  35:38  49:09  54:13  56:44
Roll, IngridDSQ
   3:31   7:55  13:06   4:11
   3:31  11:26  24:32  28:43
    101    109    110    112

Klasse H11-12

1.Westergård, Håkon34:39
   3:44   5:12   9:33   3:18   7:57   2:56   1:59
   3:44   8:56  18:29  21:47  29:44  32:40  34:39
2.Steen, Lars Kristian37:22
   4:37   4:43  10:30   5:45   6:19   2:57   2:31
   4:37   9:20  19:50  25:35  31:54  34:51  37:22
3.Maalen, Ole Martin39:23
   4:27   7:26  11:38   2:46   6:45   3:54   2:27
   4:27  11:53  23:31  26:17  33:02  36:56  39:23
4.Steen, Ole Petter46:47
  14:35   4:31  12:23   2:47   6:41   3:47   2:03
  14:35  19:06  31:29  34:16  40:57  44:44  46:47
5.Brochmann, Sindre47:54
   6:11   6:51  13:26   3:14  11:41   4:36   1:55
   6:11  13:02  26:28  29:42  41:23  45:59  47:54
6.Ruud, Sindre48:21
   7:32   6:26  13:15   3:37  11:32   4:18   1:41
   7:32  13:58  27:13  30:50  42:22  46:40  48:21
7.Bergerud, Are92:28
   6:15  36:32  19:39   4:21  13:40   8:08   3:53
   6:15  42:47  62:26  66:47  80:27  88:35  92:28

Klasse H11-12N

1.Claussen, Martin5:50
   0:34   0:58   0:53   1:05   1:42   0:38
   0:34   1:32   2:25   3:30   5:12   5:50
2.Ersland, Olav8:48
   0:35   1:04   2:46   1:16   2:24   0:43
   0:35   1:39   4:25   5:41   8:05   8:48
3.Daltveit, Geir12:24
   1:11   2:00   2:14   2:26   3:50   0:43
   1:11   3:11   5:25   7:51  11:41  12:24
4.Meyer, Christoffer14:09
   1:38   2:09   2:15   2:56   3:41   1:30
   1:38   3:47   6:02   8:58  12:39  14:09
5.Haugetun, Kristian20:28
   1:02   2:36   2:41   3:14   4:10   6:45
   1:02   3:38   6:19   9:33  13:43  20:28

Klasse H13-14

1.Westergård, Morten42:07
   4:57   2:58   4:01   2:26   2:16   4:00   2:46   5:02   1:46   1:30   6:47   2:08   1:30
   4:57   7:55  11:56  14:22  16:38  20:38  23:24  28:26  30:12  31:42  38:29  40:37  42:07
2.Egeland, Øystein Nipen55:41
   6:13   4:44   3:30   3:15   2:45   6:11   3:45   7:32   2:42   2:43   6:57   3:45   1:39
   6:13  10:57  14:27  17:42  20:27  26:38  30:23  37:55  40:37  43:20  50:17  54:02  55:41
3.Johansen, Knut Havnen64:44
   7:19   4:37   4:13   3:15   4:03   7:07   4:21  13:45   2:22   2:32   6:09   3:07   1:54
   7:19  11:56  16:09  19:24  23:27  30:34  34:55  48:40  51:02  53:34  59:43  62:50  64:44
4.Pedersen, Jørgen65:09
  11:01   6:11   3:22   3:23   3:21   8:11   4:58   7:28   2:13   2:04   7:50   3:16   1:51
  11:01  17:12  20:34  23:57  27:18  35:29  40:27  47:55  50:08  52:12  60:02  63:18  65:09
Marøen, Mats LarsenDSQ
  30:08   7:03   3:49   5:16   3:45   7:56   3:50  14:29
  30:08  37:11  41:00  46:16  50:01  57:57  61:47  76:16
    109    102    103    104    107    108    101    111

Klasse H13-14N

1.Bringsli, Rasmus6:25
   0:27   1:29   0:43   1:07   1:58   0:41
   0:27   1:56   2:39   3:46   5:44   6:25
2.Fotland, Anders12:29
   1:50   2:05   2:46   1:22   2:01   2:25
   1:50   3:55   6:41   8:03  10:04  12:29
3.Lunden, Andreas H.12:32
   2:30   1:19   0:59   1:37   3:53   2:14
   2:30   3:49   4:48   6:25  10:18  12:32

Klasse H15-16

1.Johansen, Per Harald Havnen48:25
   2:39   2:46   3:09   2:29   1:55   3:27   2:05   4:33   5:50   8:22   1:34   1:27   4:28   2:24   1:17
   2:39   5:25   8:34  11:03  12:58  16:25  18:30  23:03  28:53  37:15  38:49  40:16  44:44  47:08  48:25
2.Solheim, Stian50:01
   2:09   2:23   3:24   2:19   2:11   2:49   2:00   5:35   5:20   8:27   1:50   1:29   4:38   3:51   1:36
   2:09   4:32   7:56  10:15  12:26  15:15  17:15  22:50  28:10  36:37  38:27  39:56  44:34  48:25  50:01
3.Gjestemoen, Erlend69:15
   6:19   3:01   3:54   3:47   2:46   4:27   4:11   7:32   4:58  12:45   2:23   1:54   5:47   4:20   1:11
   6:19   9:20  13:14  17:01  19:47  24:14  28:25  35:57  40:55  53:40  56:03  57:57  63:44  68:04  69:15
4.Nielsen, Andreas70:52
   2:21   2:19   3:53   3:19   5:23   9:26   3:54   7:41   7:32  10:45   1:48   1:48   6:45   2:34   1:24
   2:21   4:40   8:33  11:52  17:15  26:41  30:35  38:16  45:48  56:33  58:21  60:09  66:54  69:28  70:52
Grevskott, SverreDSQ
   1:52   2:08   3:18   3:08   5:33   2:31   2:08   4:58   5:55   8:22   1:51   1:27   4:34   5:10
   1:52   4:00   7:18  10:26  15:59  18:30  20:38  25:36  31:31  39:53  41:44  43:11  47:45  52:55
    101    109    102    103    104    105    106    107    108    110    111    112    114    166

Klasse H17

1.Buanes, Trygve42:58
   1:46   3:25   2:01   2:17   3:47   2:15   3:19   3:34   1:22   4:48   1:43   3:26   1:28   1:08   3:49   1:55   0:55
   1:46   5:11   7:12   9:29  13:16  15:31  18:50  22:24  23:46  28:34  30:17  33:43  35:11  36:19  40:08  42:03  42:58
2.Vindenes, Jan Ove51:32
   1:56   4:22   3:05   2:30   2:22   2:34   4:45   4:10   1:33   5:55   2:25   3:49   1:49   1:24   5:19   2:18   1:16
   1:56   6:18   9:23  11:53  14:15  16:49  21:34  25:44  27:17  33:12  35:37  39:26  41:15  42:39  47:58  50:16  51:32
3.Lien, Jørgen59:33
   2:50   4:04   2:39   3:07   3:24   2:40   5:15   5:11   1:40   5:38   2:03   4:52   2:02   2:06   7:44   2:29   1:49
   2:50   6:54   9:33  12:40  16:04  18:44  23:59  29:10  30:50  36:28  38:31  43:23  45:25  47:31  55:15  57:44  59:33
4.Madsen, Christian B.61:20
   2:23   3:50   2:50   5:09   4:17   3:24   5:37   6:23   1:33   4:56   2:45   4:54   2:08   1:49   4:54   2:26   2:02
   2:23   6:13   9:03  14:12  18:29  21:53  27:30  33:53  35:26  40:22  43:07  48:01  50:09  51:58  56:52  59:18  61:20
5.Rognsvåg, Espen69:09
   2:30   5:00   3:07   4:48   3:18   4:48   5:38   5:12   2:13   6:55   3:05   5:21   2:23   2:35   8:21   2:55   1:00
   2:30   7:30  10:37  15:25  18:43  23:31  29:09  34:21  36:34  43:29  46:34  51:55  54:18  56:53  65:14  68:09  69:09
6.Alvheim, Atle71:37
   2:14  11:07   3:16   2:19   3:38   6:54   4:24   4:33   1:23   6:20   3:37   3:53   2:14   2:08   9:35   2:23   1:39
   2:14  13:21  16:37  18:56  22:34  29:28  33:52  38:25  39:48  46:08  49:45  53:38  55:52  58:00  67:35  69:58  71:37

Klasse H35

1.Nærheim, Sverre Johan46:23
   3:39   2:29   3:06   2:45   2:11   2:53   2:15   3:53   4:45   8:10   1:36   1:21   4:16   2:03   1:01
   3:39   6:08   9:14  11:59  14:10  17:03  19:18  23:11  27:56  36:06  37:42  39:03  43:19  45:22  46:23
2.Berstad, Ketil50:43
   2:03   2:12   3:03   2:45   2:24   3:20   3:26   6:11   4:12   7:46   1:34   1:34   5:56   2:56   1:21
   2:03   4:15   7:18  10:03  12:27  15:47  19:13  25:24  29:36  37:22  38:56  40:30  46:26  49:22  50:43
3.Ottesen, Sverre52:11
   2:02   2:08   3:12   2:24   4:00   3:19   2:22   4:47   4:26   9:21   1:49   1:53   5:41   3:28   1:19
   2:02   4:10   7:22   9:46  13:46  17:05  19:27  24:14  28:40  38:01  39:50  41:43  47:24  50:52  52:11
4.Hatling, John Fredrik54:13
   1:57   3:24   3:40   2:54   2:35   7:05   2:53   4:26   4:45   7:45   2:20   1:32   4:22   3:11   1:24
   1:57   5:21   9:01  11:55  14:30  21:35  24:28  28:54  33:39  41:24  43:44  45:16  49:38  52:49  54:13
5.Bøe, Øistein54:28
   2:31   2:09   4:04   2:32   2:36   3:36   2:31   5:02   5:21   9:11   2:17   1:58   6:34   2:42   1:24
   2:31   4:40   8:44  11:16  13:52  17:28  19:59  25:01  30:22  39:33  41:50  43:48  50:22  53:04  54:28
6.Båtnes, Svein Ove54:47
   2:07   2:52   4:03   2:47   2:50   3:57   2:31   7:32   4:33   7:46   1:42   1:26   5:38   3:09   1:54
   2:07   4:59   9:02  11:49  14:39  18:36  21:07  28:39  33:12  40:58  42:40  44:06  49:44  52:53  54:47
7.Sævareid, Tommy55:12
   3:28   1:58   5:11   2:40   3:02   3:08   4:45   4:13   4:46   8:40   2:14   1:41   5:57   2:14   1:15
   3:28   5:26  10:37  13:17  16:19  19:27  24:12  28:25  33:11  41:51  44:05  45:46  51:43  53:57  55:12
8.Tørnqvist, Ole55:28
   2:12   2:00   3:29   3:17   2:37   4:25   3:01   5:55   5:55   9:14   2:14   1:53   4:16   3:22   1:38
   2:12   4:12   7:41  10:58  13:35  18:00  21:01  26:56  32:51  42:05  44:19  46:12  50:28  53:50  55:28
9.Drange, Ove56:05
   2:18   2:24   4:34   2:38   2:58   3:15   4:43   5:28   4:48   9:11   1:56   1:43   6:15   2:38   1:16
   2:18   4:42   9:16  11:54  14:52  18:07  22:50  28:18  33:06  42:17  44:13  45:56  52:11  54:49  56:05
10.Berseth, Atle62:36
   2:51   4:11   3:30   3:19   6:51   4:37   4:07   4:28   4:56  10:19   2:13   1:37   5:17   2:32   1:48
   2:51   7:02  10:32  13:51  20:42  25:19  29:26  33:54  38:50  49:09  51:22  52:59  58:16  60:48  62:36
11.Hjellevik, Petter Dahl64:21
   2:03   2:11   5:10   2:40   3:06   6:16   5:15   5:39   4:49  10:36   2:31   2:30   7:20   2:41   1:34
   2:03   4:14   9:24  12:04  15:10  21:26  26:41  32:20  37:09  47:45  50:16  52:46  60:06  62:47  64:21
12.Johansen, Alfon Havnen70:47
   2:12   3:03   3:39   3:11   3:24   4:48   9:00   8:07  10:13   9:54   2:04   1:31   4:38   2:40   2:23
   2:12   5:15   8:54  12:05  15:29  20:17  29:17  37:24  47:37  57:31  59:35  61:06  65:44  68:24  70:47
13.Lund-Johansen, Morten72:40
   5:23   2:51   3:58   2:42   3:22   9:46  10:59   5:10   4:30   8:55   1:49   1:48   7:32   2:30   1:25
   5:23   8:14  12:12  14:54  18:16  28:02  39:01  44:11  48:41  57:36  59:25  61:13  68:45  71:15  72:40
14.Gjestemoen, Knut84:45
  10:46   4:50   4:09   3:29   3:50   4:59   4:49  14:11   5:41  10:08   2:29   2:45   7:33   3:03   2:03
  10:46  15:36  19:45  23:14  27:04  32:03  36:52  51:03  56:44  66:52  69:21  72:06  79:39  82:42  84:45

Klasse H50

1.Torgersen, Jørn41:16
   4:18   3:18   2:31   2:35   1:50   5:11   3:28   6:01   1:47   1:50   4:34   2:17   1:36
   4:18   7:36  10:07  12:42  14:32  19:43  23:11  29:12  30:59  32:49  37:23  39:40  41:16
2.Jakobsen, Atle46:01
   4:42   4:40   2:38   2:55   2:46   4:54   3:40   7:05   1:51   1:53   5:14   2:27   1:16
   4:42   9:22  12:00  14:55  17:41  22:35  26:15  33:20  35:11  37:04  42:18  44:45  46:01
3.Madsen, Sigvard Tschudi46:15
   4:03   3:49   2:36   2:51   2:05   5:42   4:28   6:23   2:44   1:59   5:02   2:46   1:47
   4:03   7:52  10:28  13:19  15:24  21:06  25:34  31:57  34:41  36:40  41:42  44:28  46:15
4.Lillealtern, Trond46:27
   4:08   8:03   2:29   2:02   1:40   4:52   5:05   5:12   1:42   2:11   4:01   2:28   2:34
   4:08  12:11  14:40  16:42  18:22  23:14  28:19  33:31  35:13  37:24  41:25  43:53  46:27
5.Frønsdal, Jørgen49:07
   5:04   3:46   3:20   5:17   1:58   5:38   4:03   6:44   2:09   1:56   5:06   2:46   1:20
   5:04   8:50  12:10  17:27  19:25  25:03  29:06  35:50  37:59  39:55  45:01  47:47  49:07
6.Vikane, Per50:03
   6:19   4:22   3:33   2:37   2:12   5:06   4:13   6:54   2:20   2:00   5:29   2:40   2:18
   6:19  10:41  14:14  16:51  19:03  24:09  28:22  35:16  37:36  39:36  45:05  47:45  50:03
7.Brochmann, Bertram50:45
   7:17   4:27   3:03   3:46   2:19   5:11   4:00   6:28   2:25   2:11   5:37   2:37   1:24
   7:17  11:44  14:47  18:33  20:52  26:03  30:03  36:31  38:56  41:07  46:44  49:21  50:45
8.Vold, Per54:14
   9:21   4:26   3:47   3:08   2:29   4:49   3:49   6:27   2:18   1:44   6:16   4:07   1:33
   9:21  13:47  17:34  20:42  23:11  28:00  31:49  38:16  40:34  42:18  48:34  52:41  54:14
9.Strand, Erling57:34
   5:45   4:42   3:09   2:57   2:21   6:26   6:17   8:45   2:27   2:41   5:02   5:07   1:55
   5:45  10:27  13:36  16:33  18:54  25:20  31:37  40:22  42:49  45:30  50:32  55:39  57:34
10.Ingvaldsen, Axel58:32
   7:36   6:29   3:02   2:39   1:56   5:03   3:49   7:52   4:26   3:05   7:56   2:56   1:43
   7:36  14:05  17:07  19:46  21:42  26:45  30:34  38:26  42:52  45:57  53:53  56:49  58:32
11.Hole, Dagfinn59:59
   9:17   6:57   3:15   3:05   2:38   6:10   6:04   7:33   2:09   2:09   6:11   2:48   1:43
   9:17  16:14  19:29  22:34  25:12  31:22  37:26  44:59  47:08  49:17  55:28  58:16  59:59
12.Barthel, Knut60:00
13.Pedersen, Jan Harald H.60:26
   5:11   4:49   3:22   3:13   2:43   6:55   4:22  13:36   2:39   2:02   6:17   3:17   2:00
   5:11  10:00  13:22  16:35  19:18  26:13  30:35  44:11  46:50  48:52  55:09  58:26  60:26
14.Jansen, Svein62:03
   6:40   3:59   3:11   4:58   4:24   7:14   3:58   6:57   4:46   2:26   9:07   2:49   1:34
   6:40  10:39  13:50  18:48  23:12  30:26  34:24  41:21  46:07  48:33  57:40  60:29  62:03
15.Ormberg, Jan Olav72:04
   6:39   5:22   5:09   4:44   3:58   7:34   5:37  10:40   3:07   3:22   9:03   4:26   2:23
   6:39  12:01  17:10  21:54  25:52  33:26  39:03  49:43  52:50  56:12  65:15  69:41  72:04
16.Midttun, Ørn75:08
   7:29   5:19   3:47   4:53   3:09   7:42   7:11  11:20   2:57   2:59  11:08   3:59   3:15
   7:29  12:48  16:35  21:28  24:37  32:19  39:30  50:50  53:47  56:46  67:54  71:53  75:08
17.Tyse, Tor95:58
   9:45   7:37   5:55   5:46   4:02  12:29   8:19  13:08   4:51   3:56  11:25   5:32   3:13
   9:45  17:22  23:17  29:03  33:05  45:34  53:53  67:01  71:52  75:48  87:13  92:45  95:58

Klasse Åpen1

1.Lien, Jan R.9:03
   0:50   1:40   1:30   1:42   2:31   0:50
   0:50   2:30   4:00   5:42   8:13   9:03
2.Danielsen, Kari10:29
   0:52   1:59   1:34   1:41   2:26   1:57
   0:52   2:51   4:25   6:06   8:32  10:29
3.Fotland, Nina M.12:54
   1:33   2:18   2:45   1:33   2:00   2:45
   1:33   3:51   6:36   8:09  10:09  12:54
4.Meyer, Helene14:19
   1:49   2:11   2:13   2:57   3:41   1:28
   1:49   4:00   6:13   9:10  12:51  14:19
5.Ersland, Brit Gunn14:24
   1:12   2:30   2:06   2:49   4:09   1:38
   1:12   3:42   5:48   8:37  12:46  14:24
6.Mikki, Susanne16:43
   0:57   2:17   3:37   1:58   6:31   1:23
   0:57   3:14   6:51   8:49  15:20  16:43
7.Krzywinski, Eva21:26
   2:08   4:17   3:35   4:00   5:03   2:23
   2:08   6:25  10:00  14:00  19:03  21:26
8.Båtnes, Svanhild43:26
   2:22   3:40   3:12   4:43  27:46   1:43
   2:22   6:02   9:14  13:57  41:43  43:26
Sommer, NancyDNS

Klasse Åpen2

1.Fauske, Vidar Tonaas34:30
   2:29   7:42   9:28   2:24   7:58   2:50   1:39
   2:29  10:11  19:39  22:03  30:01  32:51  34:30
2.Paulsen, Anita39:31
   4:28   7:27  11:44   2:35   6:49   3:52   2:36
   4:28  11:55  23:39  26:14  33:03  36:55  39:31
3.Jebsen, K. Johan46:33
   4:51  11:19  13:00   3:19   5:54   3:33   4:37
   4:51  16:10  29:10  32:29  38:23  41:56  46:33
4.Wierzbicka, Ewa48:08
   4:08   5:52  21:19   2:56   7:49   4:20   1:44
   4:08  10:00  31:19  34:15  42:04  46:24  48:08
5.Bøe, Ruth Helen50:32
   3:44   9:54  12:47   2:27  15:03   4:40   1:57
   3:44  13:38  26:25  28:52  43:55  48:35  50:32
6.Osiej, Helena53:06
   6:26   6:18  21:54   3:03   7:32   6:24   1:29
   6:26  12:44  34:38  37:41  45:13  51:37  53:06
7.Henriksen, Lene53:34
   5:25   5:35  11:06   2:48  23:23   3:08   2:09
   5:25  11:00  22:06  24:54  48:17  51:25  53:34
8.Liland, Tor Atle54:38
  10:23   7:24  12:06   3:42  14:11   3:55   2:57
  10:23  17:47  29:53  33:35  47:46  51:41  54:38
9.Cooper, Mark54:48
  12:38   3:54  15:10   5:44   9:43   4:35   3:04
  12:38  16:32  31:42  37:26  47:09  51:44  54:48
10.Rundgren, Gustav55:38
   4:17  15:50  13:49   3:33  10:25   3:47   3:57
   4:17  20:07  33:56  37:29  47:54  51:41  55:38
11.Hildre, Birgit57:28
   3:13   8:33  15:40   4:09  19:46   3:47   2:20
   3:13  11:46  27:26  31:35  51:21  55:08  57:28
12.Dimmen, Grete58:06
   3:39   8:31  16:09  12:08  11:22   4:02   2:15
   3:39  12:10  28:19  40:27  51:49  55:51  58:06
13.Meyer, Silja60:16
   4:18  10:34  15:10   9:45  13:19   4:57   2:13
   4:18  14:52  30:02  39:47  53:06  58:03  60:16
14.Wilken, Susanne60:17
   4:14  10:33  15:11   9:40  13:36   4:45   2:18
   4:14  14:47  29:58  39:38  53:14  57:59  60:17
15.Fimreite, Helge60:25
   5:23  15:31  14:03   3:39  10:26   6:01   5:22
   5:23  20:54  34:57  38:36  49:02  55:03  60:25
16.Skogstrand, Tor68:16
   7:39  11:41  18:31   5:19  15:27   5:39   4:00
   7:39  19:20  37:51  43:10  58:37  64:16  68:16
17.Skogstrand, Britt68:17
   7:44  11:26  18:48   5:05  15:37   5:40   3:57
   7:44  19:10  37:58  43:03  58:40  64:20  68:17
18.Marøen, Atle68:43
   7:48  20:10  15:56   4:08  13:38   3:58   3:05
   7:48  27:58  43:54  48:02  61:40  65:38  68:43
19.Ersland, Amund75:36
  16:15  18:59  11:25   2:57  18:18   4:45   2:57
  16:15  35:14  46:39  49:36  67:54  72:39  75:36
20.Håheim, Bodil82:48
  21:43  28:28  13:50   3:49   8:30   3:54   2:34
  21:43  50:11  64:01  67:50  76:20  80:14  82:48
Øyen, MetteDSQ
   8:03  10:06  13:48
   8:03  18:09  31:57
    101    109    110

Klasse Åpen3

1.Kjønsberg, Morten51:23
   5:12   4:36   2:40   2:47   2:35   5:34   4:30   5:57   2:03   1:54   7:24   3:37   2:34
   5:12   9:48  12:28  15:15  17:50  23:24  27:54  33:51  35:54  37:48  45:12  48:49  51:23
2.Berge, Arvid53:51
   7:24   3:58   3:22   2:26   3:33   5:01   4:19   7:04   2:20   2:09   7:36   3:09   1:30
   7:24  11:22  14:44  17:10  20:43  25:44  30:03  37:07  39:27  41:36  49:12  52:21  53:51
3.Hanssen, Bjørn Petter56:00
   6:45   3:54   2:48   3:54   3:15   6:05   5:30   6:27   2:34   2:00   5:54   3:07   3:47
   6:45  10:39  13:27  17:21  20:36  26:41  32:11  38:38  41:12  43:12  49:06  52:13  56:00
4.Strand, Peder56:05
   8:33   4:55   3:38   2:42   3:00   6:30   5:22   6:57   2:05   2:10   4:39   2:39   2:55
   8:33  13:28  17:06  19:48  22:48  29:18  34:40  41:37  43:42  45:52  50:31  53:10  56:05
5.Nesse, Åge56:35
   4:47   4:24   3:21   3:12   2:42  10:10   5:04   7:21   2:16   2:20   6:16   2:59   1:43
   4:47   9:11  12:32  15:44  18:26  28:36  33:40  41:01  43:17  45:37  51:53  54:52  56:35
6.Hanestad, Truls57:13
   8:40   5:34   3:12   3:08   2:56   8:24   3:34   6:45   2:05   2:20   4:10   2:56   3:29
   8:40  14:14  17:26  20:34  23:30  31:54  35:28  42:13  44:18  46:38  50:48  53:44  57:13
7.Vonen, Brynjulf60:23
  12:30   4:38   3:17   3:22   2:36   4:50   3:48   8:04   1:51   4:01   7:28   2:28   1:30
  12:30  17:08  20:25  23:47  26:23  31:13  35:01  43:05  44:56  48:57  56:25  58:53  60:23
8.Skulstad, Svein Magne62:01
   5:45   4:29   3:36   4:42   4:57   9:01   5:03   7:51   2:24   2:41   6:31   3:17   1:44
   5:45  10:14  13:50  18:32  23:29  32:30  37:33  45:24  47:48  50:29  57:00  60:17  62:01
9.Pedersen, Tom66:14
  11:43   6:41   3:16   3:04   3:21   7:40   5:49   7:34   2:33   2:42   6:59   3:06   1:46
  11:43  18:24  21:40  24:44  28:05  35:45  41:34  49:08  51:41  54:23  61:22  64:28  66:14
10.Sperre, Andreas84:51
  10:42   4:51   5:26   4:26   5:35  10:30  10:30  10:25   3:12   2:06  11:03   3:52   2:13
  10:42  15:33  20:59  25:25  31:00  41:30  52:00  62:25  65:37  67:43  78:46  82:38  84:51
11.Liland, Torbjørn85:41
  11:38   4:50   5:34   4:14   5:35  10:37  10:25  10:34   3:13   1:51  11:17   3:44   2:09
  11:38  16:28  22:02  26:16  31:51  42:28  52:53  63:27  66:40  68:31  79:48  83:32  85:41
12.Lyngbø, Frode86:19
  14:57  10:50   5:09   3:42   4:48   6:57   7:58   8:07   2:32   2:39  13:10   3:54   1:36
  14:57  25:47  30:56  34:38  39:26  46:23  54:21  62:28  65:00  67:39  80:49  84:43  86:19
Drange, Torill SjødinDSQ
   5:36   8:32   4:08   5:10   2:31   7:20   6:30  14:27   4:47   2:32  17:21
   5:36  14:08  18:16  23:26  25:57  33:17  39:47  54:14  59:01  61:33  78:54
    109    102    103    104    107    108    101    110    111    112    166

Klasse Åpen4

1.Døskeland, Ketil67:06
   2:37   2:33   8:34   2:51   3:17   4:33   2:25   7:29   5:02   9:40   2:02   2:34   8:39   3:08   1:42
   2:37   5:10  13:44  16:35  19:52  24:25  26:50  34:19  39:21  49:01  51:03  53:37  62:16  65:24  67:06
2.Espelid, Øystein75:54
   6:46   2:21   4:26   3:15   4:44   4:28   3:28   6:38   6:01  13:39   2:33   1:55   8:57   4:38   2:05
   6:46   9:07  13:33  16:48  21:32  26:00  29:28  36:06  42:07  55:46  58:19  60:14  69:11  73:49  75:54
Schei, Jon AndersDSQ
   2:20   3:50   4:38   3:28   3:48   7:55   5:30   5:22  11:29  10:30   2:28   2:29   8:18
   2:20   6:10  10:48  14:16  18:04  25:59  31:29  36:51  48:20  58:50  61:18  63:47  72:05
    101    109    102    103    104    105    106    107    108    110    111    112    166

IL Gular
webmaster

Last updated