O-løp staffet, Nygårdsparken, 14 Mai 2009

Etappetider

I løype B er 11. post ikke tatt med siden den var borte i en kort periode.

Flott innsats!

Strekktidgrafer

A

1.Segtnan, OleBarentz Boys6:13
2.Anderson, MariaBCCR PhDs6:14
3.Scao, JeannePALEO6:35
4.Kasajima, YoshieFINJAP6:38
5.Richter, KristinNikkåsija6:46
6.de la Rosa, SaraIce6:59
7.Karlsen, EspenGamlisungdommen7:07
8.DekyiASIAN rain7:16
9.Myksvoll, MariHI7:23
10.Bryni, HelgeTEKNUM8:02
11.Assmann, KarenGeofysen8:38
12.Bjørndal, BeritAdmin +8:45
Splittimes

B

1.Hessevik, IdarTEKNUM11:09
2.Nisancioglu, KerimPALEO11:54
3.Årthun, MariusBarentz Boys12:03
4.Heikkila, UllaFINJAP12:08
5.Medhaug, IselinNikkåsija12:22
6.Johansen, Sigrid LindHI13:29
7.Falck, EvaAdmin +15:00
8.Adakudlu, MuralidharBCCR PhDs15:33
9.Olsen, Gunn ElisabethASIAN rain17:39
Kolstad, ErikGamlisungdommenDSQ
Kvamstø, Nils GunnarGeofysenDSQ
Maus, SonkeIceDSQ
Splittimes

C

1.Seierstad, IvarFINJAP9:34
2.Smedsrud, Lars H.Ice10:59
3.Kvisvik, BjørnPALEO11:07
4.Breiteig, TarjeiGamlisungdommen12:26
5.Furevik, ToreGeofysen13:05
6.Bartel, KnutTEKNUM13:54
7.Caroletti, Julio NilsBCCR PhDs15:30
8.Andersen, Marianne SBarentz Boys15:35
9.Azad, RoohollahASIAN rain17:08
10.Svendsen, SturlaNikkåsija17:48
Ljones, MarieAdmin +DSQ
Skagseth, ØysteinHIDSQ
Splittimes

Generated by tTiMe 0.55

Sammenlagt

Club Name Leg Time Total
1 FINJAP Kasajima, Yoshie A 6:38 6:38
28:20 Heikkila, Ulla B 12:08 18:46
Seierstad, Ivar C 9:34 28:20
2 PALEO Scao, Jeanne A 6:35 6:35
29:36 Nisancioglu, Kerim B 11:54 18:29
Kvisvik, Bjørn C 11:07 29:36
3 TEKNUM Bryni, Helge A 8:02 8:02
33:05 Hessevik, Idar B 11:09 19:11
Bartel, Knut C 13:54 33:05
4 Barentz Boys Segtnan, Ole A 6:13 6:13
33:51 Årthun, Marius B 12:03 18:16
Andersen, Marianne S C 15:35 33:51
5 Nikkåsija Richter, Kristin A 6:46 6:46
36:56 Medhaug, Iselin B 12:22 19:08
Svendsen, Sturla C 17:48 36:56
6 BCCR PhDs Anderson, Maria A 6:14 6:14
37:17 Adakudlu, Muralidhar B 15:33 21:47
Caroletti, Julio Nils C 15:30 37:17
7 ASIAN rain Dekyi A 7:16 7:16
42:03 Olsen, Gunn Elisabeth B 17:39 24:55
Azad, Roohollah C 17:08 42:03
- Admin + Bjørndal, Berit A 8:45 8:45
DSQ Falck, Eva B 15:00 23:45
Ljones, Marie C DSQ DSQ
- Gamlisungdommen Karlsen, Espen A 7:07 7:07
DSQ Kolstad, Erik B DSQ DSQ
Breiteig, Tarjei C 12:26 DSQ
- Geofysen Assmann, Karen A 8:38 8:38
DSQ Kvamstø, Nils Gunnar B DSQ DSQ
Furevik, Tore C 13:05 DSQ
- HI Myksvoll, Mari A 7:23 7:23
DSQ Johansen, Sigrid Lind B 13:29 20:52
Skagseth, Øystein C DSQ DSQ
- Ice de la Rosa, Sara A 6:59 6:59
DSQ Maus, Sonke B DSQ DSQ
Smedsrud, Lars H. C 10:59 DSQ