IL Gular - orientering

Kortdistanse 13. august 2000

Dato

Kortdistanseløp søndag 13. august 2000

Kart

Lyderhorn

Resultatliste

H17 2,8

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0018 Trygve Buanes TIF Viking 67320 24.20 2 0006 Trygve Hermansen Østmarka OL 60559 26.33 02.13 3 0008 Arne Knudsen IL Gneist 30298 27.20 03.00 4 0011 Magne Knudsen IL Gneist 32417 27.59 03.39 5 0002 Jan Steineger IL Gneist 24726 28.02 03.42 6 0001 Jan Petter Hansen IL Gular 64073 28.03 03.43 7 0014 Pål Corneliussen Kongsberg OL 31018 28.16 03.56 8 0010 Svein Ove Båtnes IL Varegg 36958 28.51 04.31 9 0021 Memund Daltveit Fana IL 69911 29.19 04.59 10 0015 Ørjan Valestrand Fana IL 67321 32.34 08.14 11 0024 Lars Suveren Skeide Fana IL 62533 32.48 08.28 12 0004 Lars Ove Kvalbein IL Gular 30675 33.03 08.43 13 0019 Trond Skage IL Gneist 30293 33.56 09.36 14 0016 Håkon Woldsdal IL Gneist 30291 36.57 12.37 15 0020 Arne Johan Sælen Fana IL 28945 37.03 12.43 16 0003 Torgeir Strand Fana IL 24559 39.19 14.59 17 0013 Bård Hekland IL Gular 34351 39.25 15.05 18 0005 Sverre Ottesen Haugesund IL 34045 39.39 15.19 19 0009 Gerrit Rode IL Gular 17231 40.59 16.39 20 0023 Atle Austrheim Eikanger 36963 1:02.17 37.57 DISK 0007 Jeppe Holst IL Varegg 37183 DISK 0017 Harald Valen IL Varegg 37145 DISK 0022 Bjørn Djupvik ASKØY OL 22654 23 resultater, 25 påmeldte, 25 startende

D17 2,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0044 Annemarie B. Madsen Fana IL 62491 25.05 2 0043 Lise Roll Fana IL 69206 26.13 01.08 3 0036 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 61151 26.34 01.29 4 0042 Karianne Strømme TIF Viking 24700 27.26 02.21 5 0047 Anne Katrine Aubert Fana IL 24756 28.11 03.06 6 0040 Helen Martinsen STORD TIL 31025 29.08 04.03 7 0039 Anne E. Corneliusen Nittedal OL 76034 31.25 06.20 8 0037 Vigdis Hobøl Østmarka OL 68198 35.13 10.08 9 0046 Anne K Daltveit Fana IL 28579 35.51 10.46 10 0038 Kristin Høydalsvik IL Gneist 30294 42.07 17.02 DISK 0041 Birgitte B. Madsen Fana IL 62490 DISK 0045 Marit Nipen IL Gneist 71513 12 resultater, 12 påmeldte, 12 startende

H45 2,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0052 Svein Linga IL Gular 22574 21.10 2 0054 Per Vold Fana IL 20030 29.42 08.32 3 0055 Dag Sletten Bergens Turnfor 34139 30.04 08.54 4 0058 Karsten Aubert Fana IL 36502 31.11 10.01 5 0056 Reidar Døskeland Fana IL 34064 34.13 13.03 6 0053 Arvid Berge IL Varegg 62708 36.43 15.33 DISK 0057 Dagfinn Andreassen Fana IL 24768 7 resultater, 8 påmeldte, 8 startende

D45 2,10

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0070 Ingrid Roll Fana IL 62528 28.55 2 0068 Kjellaug Hodnekvam Bergens Turnfor 24674 30.52 01.57 3 0072 Ingvild Vold Fana IL 24715 49.13 20.18 4 0071 Else Ellingsen Fana IL 24780 1:00.13 31.18 5 0073 Gullborg Søvik IL Gneist 32424 1:03.43 34.48 5 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

H60 2,10

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0075 Kåre Ritland Fana IL 69202 26.54 2 0077 Axel Ingvaldsen TIF Viking 22603 27.27 00.33 3 0076 Audun Kråkenes Fana IL 24748 29.38 02.44 4 0078 Svein Ellingsen Fana IL 24778 31.32 04.38 5 0088 Oddmund Søvik IL Gneist 32425 41.09 14.15 6 0074 Arne Corneliussen Fana IL 24747 47.42 20.48 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

H13-16 2,10

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0083 Kristian Wollen Steen Fana IL 37147 21.57 2 0087 Anders Daltveit Fana IL 24737 26.46 04.49 3 0085 Lars Kvale Sundberg Fana IL 24767 32.18 10.21 4 0082 Knut Inge Engelbreth IL Varegg 71769 35.18 13.21 5 0079 Ole Andre Skage IL Gneist 71523 40.55 18.58 5 resultater, 9 påmeldte, 9 startende

Åpen klasse løype 3

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0093 Stein D.olsen IL Alvidra 67800 38.40 2 0094 Lasse Hestness TIF Viking 33995 46.39 07.59 2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

H10-12 1,45

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0098 Håkon Heggedal Kongsberg OL 30311 27.13 2 0097 Øystein Berge IL Varegg 62704 33.04 05.51 3 0099 Knut Valen IL Varegg 62696 45.11 17.58 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

Åpen klasse løype 4

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0108 Anne Engelbreth IL Varegg 71746 45.33 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

H10-12N 1,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0112 Eirik Heggedal Kongsberg OL 67840 12.46 2 0115 Kasper P. Valestrand Risnes IL 67322 13.35 00.49 3 0113 Mats Benserud IL Gneist 67341 14.09 01.23 4 0118 Mads Marøen IL Gneist 30295 18.22 05.36 5 0119 Øystein Nipen Egeland IL Gneist 71511 18.46 06.00 6 0116 Jan Kristian Hjellestad IL Gneist 71525 21.47 09.01 7 0121 Lasse Solheim Fana IL 69821 22.39 09.53 8 0120 Stian Solheim Fana IL 70240 23.57 11.11 9 0117 Håvard Jåstad IL Varegg 62710 31.13 18.27 DISK 0114 Øyvind Valen IL Varegg 36391 10 resultater, 11 påmeldte, 11 startende

D10-12N 1,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0123 Agnete Nummedal Fana IL 62074 22.51 1 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

H13-16N 1,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0128 Magnus Valen IL Varegg 36392 21.45 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

D13-16N 1,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0132 Mette Benserud IL Gneist 71670 19.00 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

D17N 1,35

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter 1 0139 Britt Kjersti Jåstad IL Varegg 62709 31.22 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
X-Sport Søndag 13. Aug. 2000 20:17.24

Strekktider

IL Gular
webmaster

Last updated