IL Gular - orientering

Knappenfjellet 1998

Dato

Søndag 10. mai 1998

Kart Knappenfjellet
Resultatliste

Herrer 21 Lang

1 0003 Rune Nygaard IL Gular 22672 27.33 2 0202 Thierry Matthey IL Gular 30673 29.21 01.48 3 0002 Kenneth Westerheim Stord IL 24882 30.43 03.10 4 0008 Håvard Berg Bergens Turnfor 24702 30.49 03.16 5 0006 Sigurd Eikner Fana IL 24727 32.50 05.17 6 0015 Per Arne Aadland IL Gular 22578 33.41 06.08 7 0007 Tore Juvik IL Gular 22577 33.43 06.10 8 0012 Ingve Nymark Askøy O-lag 24610 33.47 06.14 9 0203 Jan Petter Hansen IL Gular 22677 35.59 08.26 10 0004 Jørgen Frøyd larvik 30261 36.49 09.16 11 0001 Roger R Hansen IL Gular 29069 38.54 11.21 12 0011 Tormod Skauge IL Gular 30377 47.11 19.38 13 0009 Arne Mikkelsen Fana IL 30481 58.42 31.09 14 0010 Tommy Liljeb ck larvik 31468 1:01.18 33.45 14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende

Herrer 21 Kort

1 0017 Lars S Skeide Fana IL 24728 34.32 2 0014 Rolf Atle Rolfsnes Odda IL 24821 37.31 02.59 3 0018 Vidar Steen Fana IL 37148 39.03 04.31 4 0019 Sverre Ottesen Haugesund Idret 34045 39.31 04.59 5 0013 Vemund Hansen Fana IL 24744 45.01 10.29 DISK 0020 Arne Knudsen IL Gneist 30299 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

Herrer 19-20

1 0005 Arild Nomeland krsand 32333 31.44 2 0024 Ivar Magnus Natås Bergens Turnfor 24692 35.30 03.46 3 0021 Johannes Høysæter IL Gular 22666 36.45 05.01 4 0025 Eirik Midttun Bergens Turnfor 24696 1:06.46 35.02 DISK 0022 Øystein H Nyheim Bergens Turnfor 24674 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

Herrer 17-18

1 0026 Bjørn Djupvik Strandvik IL 22657 35.57 2 0032 Gudmund Snilstveit Strandvik IL 22649 40.43 04.46 3 0028 Eyvind Tangen Bergens Turnfor 17223 45.08 09.11 4 0030 Thomas Mortensen IL Solid 22632 46.45 10.48 5 0031 Jan Erik Sælevik IL Solid 22635 54.37 18.40 BRUTT 0027 Espen Monsen Askøy O-lag 24631 6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende

Herrer 15-16

1 0037 Arve Solli Askøy O-lag 24623 27.34 2 0034 Eirik B Keilegavlen Fana IL 24760 34.41 07.07 2 0035 Nicholas Almeland Fana IL 24771 34.41 07.07 4 0038 Øystein Midttun Bergens Turnfor 24697 35.23 07.49 DISK 0036 Thomas Fauskanger Askøy O-lag 24616 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

Herrer 40

1 0047 Memund Daltveit Fana IL 24738 32.02 2 0041 Svein Linga IL Gular 22574 34.58 02.56 3 0043 Jan Steineger Fana IL 24726 37.05 05.03 4 0045 Truls Corneliussen Kvernbit O-gr 30666 37.14 05.12 5 0042 Gunnar Mikkelsen T&IF Viking 22615 38.35 06.33 6 0040 Ove Drange Askøy O-lag 24605 42.01 09.59 7 0044 Eivind Tokheim Odda IL 24822 44.39 12.37 7 resultater, 8 påmeldte, 7 startende

Damer 19 Lang

1 0053 Lise Roll Fana IL 24769 31.39 2 0049 Ranveig Nordhagen Fana IL 24754 34.18 02.39 3 0048 Kirsti Lysaker Fana IL 24759 38.44 07.05 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

Damer 19 Kort

1 0051 Elin Sjødin Drange Askøy O-lag 24606 50.08 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Damer 17-18

1 0054 Annemarie Bargård Madsen Fana IL 24723 30.44 2 0056 Dagrunn Daltveit Fana IL 24737 36.34 05.50 3 0052 Ingrid Nord Fana IL 24749 36.51 06.07 3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende

Herrer 19 Kort

1 0058 Rune Stadsnes IL Gular 22585 43.28 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Herrer 35 Kort

1 0068 Jan Haugland Årstad IL 22503 27.35 2 0064 Bjørn Inge Skage IL Gneist 32417 30.42 03.07 3 0063 Kjell Almeland Fana IL 24772 34.44 07.09 4 0067 Hans Tore Snilstveit Strandvik IL 22654 35.14 07.39 5 0069 Rune Tonaas Bergens Turnfor 24685 38.16 10.41 6 0062 Geir Rognsvåg Fana IL 24764 40.08 12.33 7 0065 Stein Myhre IL Strandulv 22725 40.54 13.19 8 0070 Geir Atle Kristiansen IL Gneist 34012 49.32 21.57 9 0060 Terje Tangen Bergens Turnfor 24671 1:01.20 33.45 BRUTT 0059 Jan Terje Mikkelsen T&IF Viking 22605 10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende

Damer 15-16

1 0071 Henriette Sognnæs Bergens Turnfor 31746 33.40 2 0117 Birgitte Bargård Madsen Fana IL 24722 42.05 08.25 3 0073 Åslaug Tangen Bergens Turnfor 24670 49.12 15.32 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

Damer 40

1 0077 Ingjerd Sognnæs Bergens Turnfor 24687 29.26 2 0079 Nina Soligard Bergens Turnfor 24673 32.28 03.02 3 0074 Åse Jakobsen Askøy O-lag 24602 39.35 10.09 4 0076 Berit Hegdal Bergens Turnfor 24667 40.19 10.53 DISK 0078 Herdis Alvheim Fana IL 24718 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

Damer 50

1 0080 Kjellaug Hodnekvam Bergens Turnfor 24675 48.37 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Herrer 60

1 0085 Axel Ingvalsen T&IF Viking 22603 35.45 2 0083 Oddmund Søvik IL Gneist 32425 39.50 04.05 3 0089 Audun Kråkenes Fana IL 24748 41.26 05.41 4 0086 Kåre Ritland Fana IL 24777 44.18 08.33 5 0082 Svein Ellingsen Fana IL 24778 46.55 11.10 6 0090 Erling Rørlien Voss IL 22704 48.43 12.58 7 0087 Magnus Alsaker Onarheim IL 22722 49.37 13.52 8 0088 Magne Haugland Fana IL 24745 50.43 14.58 9 0084 Per Sørås Fana IL 24785 54.50 19.05 DISK 0081 Bjørn Bjørgås IL Gneist 32419 10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende

Herrer 50

1 0103 Atle Jakobsen Askøy O-lag 24601 24.25 2 0098 Magnus Natås Bergens Turnfor 24691 24.55 00.30 3 0093 Egil Knutsen T&IF Viking 22608 29.32 05.07 4 0100 Martin Solnes bømlo 25513 29.47 05.22 5 0099 Ingolf Dybvik IL Solid 22624 31.21 06.56 6 0095 Atle Alvheim Fana IL 20137 32.14 07.49 7 0102 Knut Skiple Voss IL 22711 33.37 09.12 8 0091 Rolf Nord Fana IL 24750 38.27 14.02 9 0094 Ørn Midttun Bergens Turnfor 24694 38.40 14.15 10 0101 Svein-Erik Heggernes Voss IL 22708 40.29 16.04 11 0104 Øystein Nisen Bergens Turnfor 24690 42.35 18.10 12 0097 Per Rolland Haugesund Idret 34008 45.36 21.11 13 0092 Dagfinn Andreassen Fana IL 24768 1:09.04 44.39 13 resultater, 14 påmeldte, 13 startende

Damer 60

1 0106 Ingrid Roll Fana IL 24781 38.03 2 0108 Else Ellingsen Fana IL 24780 59.52 21.49 3 0107 Lita Greve Jensen UBIL 34327 1:07.23 29.20 4 0105 Randveig Nordhagen asker 17198 1:18.07 40.04 4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

Herrer 13-14

1 0113 Magne Knudsen IL Gneist 30295 24.32 2 0110 Kristian Bargård Madsen Fana IL 24721 29.10 04.38 3 0109 Chris Almeland Fana IL 24770 34.22 09.50 4 0115 Marius Aam Bergens Turnfor 24656 50.10 25.38 5 0114 Arne Hestetræet Askøy O-lag 24612 55.13 30.41 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

Damer 13-14

1 0120 Svanhild Alvheim Fana IL 24716 38.02 2 0116 Ingrid Daltveit Fana IL 24736 41.27 03.25 3 0118 Line Sjødin Drange Askøy O-lag 24607 1:09.45 31.43 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

Herrer 15 kort

1 0122 Andre Corneliussen Kvernbit O-gr 30668 26.57 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Damer 15-34 Kort

1 0124 Wenche Gjesdal varegg 34142 48.45 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Damer 35 Kort

1 0126 Turid Rognsvåg Fana IL 24763 33.34 2 0129 Marit Nipen IL Gneist 30663 34.23 00.49 3 0125 Pirjo Snilstveit Strandvik IL 22655 52.56 19.22 DISK 0128 Astri Solsnes bømlo 25514 4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

Herrer 10-12

1 0133 Vidar Fauske Bergens Turnfor 31792 28.11 2 0132 Anders Daltveit Fana IL 24735 30.59 02.48 3 0131 Thomas Corneliussen Kvernbit O-gr 30669 48.32 20.21 4 0130 Espen Rognsvåg Fana IL 24762 55.42 27.31 4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

Herrer 13-16 C

1 0135 Håvard Jordal Hanto Odda IL 24826 21.15 2 0111 Sveinung Berland Askøy O-lag 24620 1:07.57 46.42 2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

Damer 10-12

1 0139 Marthe Hestetræet Askøy O-lag 24613 1:03.59 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Herrer 13-16 Nybegynner

1 0146 Åsmund Kvamme Fana IL 17230 20.44 2 0144 Andreas Hjortland IL Gneist 30664 24.13 03.29 3 0137 Atle M Mercadal Bergens Turnfor 37032 26.05 05.21 4 0143 Trond Skage IL Gneist 30662 27.11 06.27 5 0145 Tom Erik Martinussen IL Gneist 30296 34.10 13.26 5 resultater, 8 påmeldte, 5 startende

Damer 13-16 Nybegynner

1 0148 Ida Nipen Egeland IL Gneist 30661 35.50 2 0150 Ane Kristine Barek Myhre IL Strandulv 30671 39.59 04.09 2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

Herrer 17 Nybegynner

1 0153 Torbjørn Lunde Jensen IL Gular 36962 47.56 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende

Damer 17 Nybeynner

1 0152 Eva Falck Bergens Turnfor 37031 26.30 2 0151 Eva Macody Lund varegg 17202 40.35 14.05 3 0201 Virginia Tvedt IL Gular 25011 45.34 19.04 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

Herrer 10-12 Nybegynner

1 0173 Sigurd Gjursland Strandvik IL 32420 16.08 2 0162 Carl Eilert Macody Lund varegg 17214 18.16 02.08 3 0180 Svein Haugen Odda IL 24837 19.51 03.43 4 0179 Kristian Steen Fana IL 37147 21.39 05.31 5 0174 Morten Westergård varegg 30315 22.33 06.25 6 0155 Kristoffer Sundøy Fana IL 15175 22.47 06.39 7 0172 Sondre Røneid Odda IL 24829 23.41 07.33 8 0157 Andre Kalve Titland varegg 17201 23.59 07.51 9 0156 Øyvind Macody Lund varegg 17231 27.05 10.57 10 0178 Mathias Macody Lund varegg 17222 30.10 14.02 11 0164 Eirik Holst varegg 17208 30.38 14.30 12 0204 Kim Andre Johnsen IL Gneist 30300 31.11 15.03 13 0177 Per Christian Holm varegg 17239 32.16 16.08 14 0170 Daniel Steiro varegg 17226 32.55 16.47 15 0176 Andre Jorvik Odda IL 24834 33.53 17.45 16 0175 Jørgen Dalland Strandvik IL 17218 34.23 18.15 17 0168 Stian Tokheim Odda IL 24840 35.38 19.30 18 0167 Aleksander Henriksen IL Gneist 30665 40.19 24.11 19 0154 Tarjei Jordal Hanto Odda IL 24836 43.30 27.22 20 0165 Pål Bakken varegg 34124 50.08 34.00 21 0163 Øyvind Hagen varegg 17242 51.18 35.10 0159 Test7 IL Gular 17224 21 resultater, 25 påmeldte, 21 startende

Damer 10-12 Nybegynner

1 0189 Ingelin Sognnæs Bergens Turnfor 24689 17.38 2 0187 Tine Marie Gullaksen Fana IL 17207 24.29 06.51 3 0190 Anna Lise Arnesen IL Gneist 30292 24.33 06.55 4 0183 Torunn Lovisa Gullaksen Fana IL 17215 26.27 08.49 5 0184 Solveig Lukkøen Knutsen IL Gneist 30293 26.43 09.05 6 0197 Torill Sjødin Drange Askøy O-lag 24609 30.52 13.14 7 0182 Siri Sjødin Drange Askøy O-lag 24619 30.55 13.17 8 0199 May-Linn Shala varegg 17200 34.59 17.21 9 0181 Sonja Snilstveit Strandvik IL 22658 38.15 20.37 10 0198 Anne Dalland Strandvik IL 17199 38.16 20.38 11 0140 Line Corneliussen Kvernbit O-gr 30670 40.30 22.52 12 0193 Line Kalve Titland varegg 17233 41.25 23.47 13 0196 Anne-Grethe Holm varegg 17221 49.41 32.03 14 0188 Solfrid Gjursland Strandvik IL 22656 49.44 32.06 15 0192 Maria Forstrøm Odda IL 24841 50.16 32.38 16 0191 Mari Bakken varegg 17209 51.03 33.25 17 0195 Rebekka Andersen IL Gneist 30298 52.22 34.44 BRUTT 0186 Katrine Andersen IL Gneist 30297 18 resultater, 19 påmeldte, 18 startende

Nybegynner åpen uten tid

1 0134 Kristian Haugen Odda IL 24830 19.53 1 resultater, 1 påmeldt, 1 startende
Regnly X-Sport Søndag 10. Mai 1998 21:55.24 B97M BBIR

IL Gular
webmaster

Last updated