IL Gular - orientering

KM i Orientering 1998

Resultater, stafett, søndag 16. august

Kart Tokagjelet; for alle 1:12.500, 5 m ekv. utgitt 1998.
Løyper

Etappetider

Resultatliste

Damer 13-16

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0041 Fana IL 1.Lag Fana IL 1:29.28 Anne Katrine Aubert 31.04 31.04 Ingrid Daltveit 29.52 1:00.56 Birgitte Madsen 28.32 1:29.28 2 0042 Stord TIL 1.Lag Stord TIL 1:32.31 03.03 Malene Øen 30.00 30.00 Kristine Vad 38.35 1:08.35 Mari Bergsvåg 23.56 1:32.31 2 påmeldte, 2 startende

Damer 156

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0071 Bergens TF Bergens TF 1:48.45 Bjørg Kocbach 29.27 29.27 Kjellaug Hodnekvam 39.37 1:09.04 Astri Hole 39.41 1:48.45 2 0072 Fana IL 1.Lag Fana IL 1:54.43 05.58 Ingrid Roll 28.25 28.25 Else Raadal 44.38 1:13.03 Audny Totland 41.40 1:54.43 2 påmeldte, 2 startende

Herrer 17

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0006 IL Gular 1.Lag IL Gular 2:27.52 Roger Hansen 36.04 36.04 Per Arne Aadland 37.11 1:13.15 Thierry Matthey 40.25 1:53.40 Ivar Haugen 34.12 2:27.52 2 0004 Fana IL 1.Lag Fana IL 2:44.55 17.03 Sigurd Eikner 43.11 43.11 Jan Kocbach 39.08 1:22.19 Jan Steineger 41.40 2:03.59 Memund Daltveit 40.56 2:44.55 3 0007 IL Gular 2.Lag IL Gular 2:44.58 17.06 Rune Torgersen 39.05 39.05 Johannes Høysæter 43.37 1:22.42 Bjarte Eikanger 40.38 2:03.20 Håkon Reikvam 41.38 2:44.58 4 0008 Stord TIL 1.Lag Stord TIL 2:45.31 17.39 Jarle Halland 45.19 45.19 Kenneth Westerheim 36.44 1:22.03 Arne Bergsvåg 45.32 2:07.35 Bjarthe Westerheim 37.56 2:45.31 5 0001 Askøy 1.Lag Askøy 2:46.10 18.18 Bjørn Hølleland 45.28 45.28 Jan Solli 41.11 1:26.39 Atle Jakobsen 42.25 2:09.04 Yngve Nymark 37.06 2:46.10 6 0011 TIF Viking TIF Viking 2:58.52 31.00 Trygve Buanes 38.51 38.51 Brage Breivik 43.44 1:22.35 Tord Myking 49.20 2:11.55 Jan I. Dahle 46.57 2:58.52 7 0005 Fana IL 2.Lag Fana IL 3:14.15 46.23 Ørjan Valestrand 47.37 47.37 Vidar Steen 53.28 1:41.05 Lars Skeide 43.59 2:25.04 Vemund Hansen 49.11 3:14.15 8 0009 Strandvik IL Strandvik IL 3:20.46 52.54 Jan Ove Vindenes 48.48 48.48 Gudmund Snilstveit 45.17 1:34.05 Bjørn Djupvik 43.14 2:17.19 Eirik Djupvik 1:03.27 3:20.46 9 0002 Askøy 2.Lag Askøy 3:22.29 54.37 Bjørge Solli 45.20 45.20 Espen Monsen 54.24 1:39.44 Ove Drange 52.27 2:32.11 Tor Monsen 50.18 3:22.29 10 0003 Bergens TF Bergens TF 3:36.31 1:08.39 Stein Dale 48.28 48.28 Rune Brunborg 49.43 1:38.11 Peter Haugan 54.08 2:32.19 Øystein Nyheim 1:04.12 3:36.31 11 påmeldte, 11 startende

Herrer 156

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0066 TIF Viking 1.Lag TIF Viking 1:45.33 Tor Søreide 32.10 32.10 Axel Ingvaldsen 38.37 1:10.47 Gunnar Mikkelsen 34.46 1:45.33 2 0061 Fana IL 1.Lag Fana IL 1:50.26 04.53 Atle Alvheim 38.40 38.40 Magne Sandal 36.18 1:14.58 Magne Raadal 35.28 1:50.26 3 0064 Stord TIL 1.Lag Stord TIL 1:53.09 07.36 Jan Ove Øen 39.16 39.16 Jonny Huse 39.11 1:18.27 Sigval Robberstad 34.42 1:53.09 4 0065 Stord TIL 2.Lag Stord TIL 2:10.36 25.03 Steinar Slettemark 40.06 40.06 Kåre Roalkvam 57.48 1:37.54 Karl I. Westerheim 32.42 2:10.36 5 0069 Bergens TF Bergens TF 2:11.18 25.45 Magnus Natås 38.23 38.23 Dagfinn Hole 48.53 1:27.16 Einar Skarsbø 44.02 2:11.18 6 0060 Fana IL 5.Lag Fana IL 2:13.49 28.16 Karstein Aubert 40.50 40.50 Olav Totland 49.47 1:30.37 Rolf Nord 43.12 2:13.49 7 0062 Fana IL 2.Lag Fana IL 2:20.05 34.32 Tommy Sævareid 44.26 44.26 Kåre Ritland 47.56 1:32.22 Arne Michelsen 47.43 2:20.05 8 0067 TIF Viking 2.Lag TIF Viking 2:30.38 45.05 Jørn Torgersen 54.46 54.46 Gunnar Knudsen 47.37 1:42.23 Hermann Kobbeltvedt 48.15 2:30.38 9 0063 Fana IL 3.Lag Fana IL 2:30.48 45.15 Kjell Almeland 40.05 40.05 Magne Haugland 1:01.44 1:41.49 Jan O. Ormberg 48.59 2:30.48 10 0070 TIF Viking 3.Lag TIF Viking 2:53.14 1:07.41 Jon Harald Pedersen 52.22 52.22 Bjørn Strømme 54.40 1:47.02 Leif Totland 1:06.12 2:53.14 11 påmeldte, 11 startende

Damer 17

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0024 Fana IL 1.Lag Fana IL 1:56.11 Lise Roll 38.38 38.38 Kirsti Lysaker 37.41 1:16.19 Rannveig Nordhagen 39.52 1:56.11 2 0022 Bergens TF 1.Lag Bergens TF 1:57.33 01.22 Nina Soligard 39.55 39.55 Ingjerd Sognnæs 43.31 1:23.26 Randi Hole 34.07 1:57.33 3 0025 Fana IL 2.Lag Fana IL 2:03.22 07.11 Annemarie Madsen 43.32 43.32 Ingrid Nord 39.03 1:22.35 Tonje Holm 40.47 2:03.22 4 0026 Fana IL 3.Lag Fana IL 2:07.42 11.31 Turid Rognsvåg 40.11 40.11 Anne K. Daltveit 40.56 1:21.07 Dagrun Daltveit 46.35 2:07.42 5 0028 Stord TIL 1.Lag Stord TIL 2:15.42 19.31 Edel Slettemark 45.20 45.20 Anne Løwer 48.38 1:33.58 Ann-Marie Westerheim 41.44 2:15.42 6 0023 Bergens TF 2.Lag Bergens TF 2:21.35 25.24 Berit Hegdal 43.05 43.05 Cathrine Stenersen 47.18 1:30.23 Hilde Torgersen 51.12 2:21.35 7 0027 IL Gular IL Gular 2:30.13 34.02 Anne-Marie Aas 35.56 35.56 May Linga 53.34 1:29.30 Anne Fjellbirkeland 1:00.43 2:30.13 8 0021 Askøy Askøy 2:41.50 45.39 Rannveig Solli 42.54 42.54 Åse Jakobsen 1:02.10 1:45.04 Elin Sjødin Drange 56.46 2:41.50 8 påmeldte, 8 startende

Herrer 13-16

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0052 Bergens TF Bergens TF 1:46.17 Øystein Midttun 23.15 23.15 Stian Valestrand 42.44 1:05.59 Harald Haugan 40.18 1:46.17 2 0053 Fana IL 1.Lag Fana IL 1:50.09 03.52 Christian B. Madsen 44.19 44.19 Nicholas Almeland 27.58 1:12.17 Torgeir Helland 37.52 1:50.09 3 0054 Fana IL 2.Lag Fana IL 2:08.14 21.57 Chris Almeland 33.12 33.12 Tor Magne Sævareid 1:05.09 1:38.21 Eirik Keilegavlen 29.53 2:08.14 4 0051 Askøy Askøy 2:42.19 56.02 Arve Solli 19.44 19.44 Edvin Nordbø 1:30.40 1:50.24 Thomas Fauskanger 51.55 2:42.19 5 påmeldte, 4 startende

Åpen

------------------------------------------------------------------------------ Plass Start N a v n Lag/Etappe T i d Etter ------------------------------------------------------------------------------ 1 0084 IL Gneist 1.Lag IL Gneist 1:27.29 Arne Knudsen 29.36 29.36 Kristin Høydalsvik 30.21 59.57 Magne Knudsen 27.32 1:27.29 2 0087 Samnanger IL 1.Lag Samnanger IL 1:29.42 02.13 Jan Davidsen 33.29 33.29 Rune Erdal 30.41 1:04.10 Arne Erdal 25.32 1:29.42 3 0085 Halsnøy OL Halsnøy OL 1:31.35 04.06 Håkon Gjerde 33.22 33.22 Leif G. Hovden 28.48 1:02.10 Anne S. Vassenden 29.25 1:31.35 4 0088 Samnanger IL 2.Lag Samnanger IL 1:34.56 07.27 Sigve Dyrhovden 33.10 33.10 Bjarne Hauge 29.20 1:02.30 Ruben Dyrhovden 32.26 1:34.56 5 0094 IL Varegg 3.Lag IL Varegg 1:39.15 11.46 Harald Valen 29.18 29.18 Svein Ove Båtnes 26.32 55.50 Sidsel Kalve 43.25 1:39.15 6 0090 Stord TIL 1.Lag Stord TIL 1:44.18 16.49 Bjarte Børtveit 33.41 33.41 Stian Bratseth 30.12 1:03.53 Bjarne Børtveit 40.25 1:44.18 7 0082 Bergens TF 1.Lag Bergens TF 2:10.53 43.24 Atle Valestrand 39.56 39.56 Øystein Paulsen 37.06 1:17.02 Tor Skogstrand 53.51 2:10.53 8 0091 Stord TIL 2.Lag Stord TIL 2:38.35 1:11.06 Arnlaug Skjæveland 1:12.36 1:12.36 Arnfrid Skjæveland 44.22 1:56.58 Åshild Huse 41.37 2:38.35 BRUTT 0081 Askøy Askøy Geir Tveit 39.45 39.45 Line Sjødin Drange 53.06 1:32.51 Gaute Jakobsen BRUTT 0086 Odda IL Odda IL Eivind Tokheim 30.21 30.21 Rolf Atle Rolfsnes 21.49 52.10 Torhild B. Lande DISK 0092 IL Varegg 1.Lag IL Varegg 2:12.08 Jan Petter Holst 1:12.53 1:12.53 Jostein Slettemark 43.24 1:56.17 Arvid Berge 15.51 2:12.08 DISK 0093 IL Varegg 2.Lag IL Varegg 2:13.02 Kirsten Grevskott 1:02.12 1:02.12 Anne Westergård 49.40 1:51.52 Bodil Silseth 21.10 2:13.02 12 påmeldte, 13 startende

IL Gular
webmaster

Last updated