D11-12

1. Rognsvåg, Elise Fana IL 24:54
2. Klepsland, Kristine Bergens Turnforening 28:17
Splittimes

D11-12N

1. Asplin, Magdeli IL Varegg 17:21
2. Pettersen, Martine Bergens Turnforening 23:24
Splittimes

D13-15

1. Hovde, Inga IL Varegg 18:24
2. Gjesdal, Linn Kristine IL Varegg 19:37
3. Nummedal, Agnete Fana IL 22:18
4. Halland, Gunhild Rogne IL Varegg 26:10
5. Sævareid, Malene Christine Fana IL 37:49
6. Vonen, Maria Njølstad IL Varegg 37:52
7. Bjørndal, Heidi IL Varegg 45:05
8. Bendiksen, Ann-Elin Fana IL 46:37
Splittimes

D16-18

1. Drange, Siri Sjødin Askøy O-lag 18:20
2. Rognsvåg, Silje Fana IL 19:29
3. Drange, Torill Sjødin Askøy O-lag 20:02
4. Lund-Johansen, Helene IL Varegg 22:06
Splittimes

D17C

1. Gallaher, Kristin Kalandseid IL 20:09
2. Haveland, Ingunn Kalandseid IL 21:02

Soltvedt, Ingerid Kalandseid IL DNS
Splittimes

D17N

1. Claussen, Vibecke Fana IL 18:46
Splittimes

D19

1. Shandurkova, Iliana IL Gular 17:15
2. Martinsen, Helen IL Gular 19:03
3. Madsen, Annemarie B. Fana IL 19:28
4. Rognsvåg, Turid Fana IL 20:54
5. Sognnæs, Henriette Bergens Turnforening 21:32
6. Sognnæs, Ingjerd Bergens Turnforening 22:14
7. Soligard, Nina Bergens Turnforening 22:58
8. Nummedal, Marianne Fana IL 23:16
9. Fladmark, Kari Espolin Fana IL 23:17
10. Nipen, Marit IL Gneist 23:22
11. Dimitrova, Valentina IL Gular 25:44
12. Sognnæs, Inglin Bergens Turnforening 26:12
13. Meyer, Liv Sylvi IL Gneist 27:16
14. Bergsvåg, Mari Fana IL 27:21
15. Gjesdal, Wenche IL Varegg 27:22
16. Daltveit, Anne Kjersti Fana IL 28:01
17. Rogne, Mette IL Varegg 29:25
18. Corneliussen, Bente Kvernbit IL 29:31
19. Westergård, Anne IL Varegg 30:33
20. Grevskott, Kirsten IL Varegg 32:03
21. Dahl, Nina IL Varegg 32:44
22. Løver, Anne Stord T&IL 32:57
23. Lerøy, Siv IL Varegg 40:23
24. Brokstad, Rita IL Varegg 41:28

Aubert, Anne Katrine Fana IL DSQ

Rykke, Linda Fana IL DNS
Splittimes

D50

1. Hegdal, Berit Bergens Turnforening 19:15
2. Kocbach, Bjørg Bergens Turnforening 20:24
3. Roll, Ingrid Fana IL 28:14
4. Hodnekvam, Kjellaug Bergens Turnforening 28:22
5. Krzywinski, Eva Bergens Turnforening 30:29
6. Hole, Astri Ese Bergens Turnforening 36:47
Splittimes

H11-12

1. Hovden, Sindre L. Stord T&IL 15:49
2. Alvsvåg, Robert Kira Fana IL 16:12
3. Birkeland, Mikkel Fana IL 17:23
4. Claussen, Mads Fana IL 20:18
5. Lund, Scott Macody IL Varegg 21:51
6. Karlsen, Kristoffer Fana IL 22:20
7. Våge, Harald Dahl IL Varegg 23:31
8. Samuelsen, Ole Jakob Kalandseid IL 23:46
9. Moe, Eivind Fana IL 24:16
10. Bjørndal, Karl IL Varegg 36:48

Haugland, Christian Kjenes T&IF Viking DSQ
Splittimes

H11-12N

1. Ottesen, Per Ola IL Varegg 12:51
2. Lie, Sindre Bergens Turnforening 15:26
3. Reigstad, Espen Tveit IL Varegg 15:48
4. Finne, Eirik Bergens Turnforening 17:50
5. Drageset, Jens Bergens Turnforening 17:58
6. Sævareid, Ole Kristian Fana IL 19:40
7. Rykkje, Håkon Fana IL 20:37
8. Konglevoll, Håvard IL Gular 22:23

Juvik, Ross IL Gular 22:23
10. Johansen, Tore Eirik Havnen Bergens Turnforening 23:02
11. Haveland, Vegard Kalandseid IL 24:13
12. Soltvedt, Erlend Kalandseid IL 27:55
13. Samuelsen, Eirik Kalandseid IL 32:04
14. Collet, Isak IL Varegg 38:51
15. Collet, Thomas IL Varegg 39:12
16. Askeland, Henirk IL Varegg 47:15

Nese, Ole-Kristian Askøy O-lag DSQ
Splittimes

H13-15

1. Valen, Knut IL Varegg 15:27
2. Westergård, Håkon IL Varegg 18:28
3. Lund, Øyvind Macody IL Varegg 19:44
4. Alvsvåg, Kenneth Kira Fana IL 20:46
5. Halland, Magnus Rogne IL Varegg 22:08
6. Valestrand, Kasper Prestmo Fana IL 22:52
7. Eikner, Jan-Niklas Fana IL 23:16
8. Steen, Ole Petter Fana IL 23:30
9. Claussen, Martin Fana IL 24:39
10. Holmefjord, Stian Fana IL 25:38
11. Solheim, Lasse Fana IL 26:37
12. Schieldrup, John Henry T&IF Viking 26:49
13. Steen, Lars Kristian Fana IL 28:03
14. Polden, Andreas Stord T&IL 28:21
15. Valen, Øyvind IL Varegg 29:08
16. Hovden, Råmund L. Stord T&IL 30:40
17. Bergerud, Are IL Varegg 30:47
18. Hansen, Carl Christian IL Gular 35:32
19. Breistein, Andreas Bergens Turnforening 44:06

Fjellanger, Henrik Fana IL DSQ
Splittimes

H13-16C

1. Moe, Ole Henrik Fana IL 16:54
2. Haveland, Bjørnar Kalandseid IL 20:53
3. Soltvedt, Petter Kalandseid IL 34:43

Totland, Andreas Moss Samnanger IL DSQ
Splittimes

H16-18

1. Westergård, Morten IL Varegg 13:17
2. Steen, Kristian Wollen Fana IL 14:45
3. Johansen, Per Harald Havnen Bergens Turnforening 14:50
4. Wingan Vold, Magnus Bodø & Omegn 14:52
5. Solheim, Stian Fana IL 15:50
6. Nielsen, Andreas IL Varegg 15:58
7. Grevskott, Sverre IL Varegg 16:22
8. Gjestemoen, Erlend Bergens Turnforening 18:42
9. Daltveit, Anders Fana IL 19:08
10. Egeland, Øystein Nipen IL Gneist 21:59
11. Bjørkevoll, Eirik Odda O-lag 22:12
12. Skogstad, Vegard Mo orienteringsklubb 24:04
13. Marøen, Mats Larsen Askøy O-lag 24:22
14. Bjørkevoll, Espen Odda O-lag 25:40
15. Paulsen, Vegard Odda O-lag 27:38
16. Nummedal, Erlend Fana IL 29:25
17. Tokheim, Stian Odda O-lag 32:04
Splittimes

H17C

1. Skaar, Brynjar Kalandseid IL 20:18
2. Moe, Halvdan Ramberg Fana IL 21:06
Splittimes

H19

1. Eikanger, Bjarte IL Varegg 16:48
2. Westerheim, Kenneth Stord T&IL 16:57
3. Nygaard, Rune IL Gular 17:22
4. Aarnes, Øivin Fana IL 17:36
5. Corneliussen, Truls Kvernbit IL 17:49
6. Schei, Vidar T&IF Viking 18:09
7. Eikanger, Tom Eirik IL Gular 18:44
8. Rykkje, Sveinung Fana IL 18:59
9. Jakobsen, Øyvin Askøy O-lag 19:07
10. Rognsvåg, Espen Fana IL 19:59
11. Buanes, Trygve T&IF Viking 20:00
12. Hansen, Vemund T&IF Viking 21:00
13. Westergård, Owen IL Varegg 21:06
14. Nærheim, Sverre Johan IL Gular 21:13
15. Ottesen, Sverre IL Varegg 21:24
16. Daltveit, Memund Fana IL 22:02
17. Haugland, Helge T&IF Viking 22:25
18. Valestrand, Ørjan Fana IL 22:50
19. Berg, Håvard Bodø & Omegn 23:00

Sævareid, Tommy Fana IL 23:00
21. Bøe, Øistein Fana IL 23:34
22. Nese, Tore Svein Askøy O-lag 23:52
23. Tokheim, Eivind Odda O-lag 24:04
24. Hellen, Bjart Are T&IF Viking 24:27
25. Eikner, Axel Fana IL 24:51
26. Hovden, Åge Stord T&IL 25:59
27. Austrheim, Atle Eikanger IL 26:58
28. Vonen, Brynjulf IL Varegg 27:13
29. Alvsvåg, John Olav Fana IL 28:11
30. Asplin, Lars IL Varegg 28:14
31. Mikkelsen, Martin T&IF Viking 29:47
32. Soltvedt, Ole Petter Kalandseid IL 31:52
33. Erdal, Rune Samnanger IL 32:33
34. Johanson, Gisle Fana IL 33:06
35. Claussen, Jan Erik Fana IL 34:53
36. Samuelsen, Tor Andreas Kalandseid IL 35:35
37. Fjellanger, Lars Fana IL 36:57
38. Breistein, Geir Olav Bergens Turnforening 42:06

Bjørndal, Arve IL Varegg DSQ
Splittimes

H50

1. Drange, Ove Askøy O-lag 16:41
2. Sørevik, Tor T&IF Viking 17:26
3. Jakobsen, Atle Askøy O-lag 18:48
4. Torgersen, Jørn T&IF Viking 19:04
5. Vold, Per Fana IL 24:07
6. Ingvaldsen, Axel T&IF Viking 25:05
7. Hole, Dagfinn Bergens Turnforening 26:01
8. Bergseth, Atle Kvernbit IL 27:04
9. Pedersen, Jan Harald H. T&IF Viking 29:01
10. Bjørkaas, Anders Askvoll & Holmedal 30:07
11. Karlsen, Egil Askøy O-lag 30:31
12. Lien, Jan R. Bergens Turnforening 33:10
13. Rørlien, Erling Voss IL 35:29
14. Skogstrand, Tor Bergens Turnforening 42:35

Brochmann, Bertram T&IF Viking DSQ

Berseth, Atle Kvernbit IL DNS

Tonaas, Rune Bergens Turnforening DNS
Splittimes

N-åpen


Nese, Anniken Minde Askøy O-lag

Claussen, Sander Fana IL

Ottesen, Kristiane IL Varegg

Sævareid, Torbjørn Fana IL

Haugland, Kim-Andre` Kjenes T&IF Viking

Gjesdal, Jonas IL Varegg

Westergård, Vegard IL Varegg

Vonen, Rasmus IL Varegg

Vonen, Magnus IL Varegg
Splittimes

Generated by tTiMe 0.28