IL Gular - orientering

Lang-KM i Orientering 1999

Resultater, søndag 3. oktober

Kart

Gladihaug; for alle 1:10.000, 5 m ekv. utgitt 1998. Hopsdal / Leknes i Lindås kommune.

Resultatliste

IL GULAR                   Rankingfinale /Lang-KM     Søndag 3. Okt. 1999    
Hopsdal / Leknes           RESULTATER                      
------------------------------------------------------------------------------
Plass N a v n                   L a g            T i d    Etter
------------------------------------------------------------------------------

H21L, løype 1, 14km
-------------------
   1  Jan Kocbach               Fana IL         2:20.26       
   2  Per Arne Aadland          IL Gular        2:29.40   09.14
   3  Harald Valen              varegg          2:49.12   28.46
BRUTT Arne Knudsen              IL Gneist                        
DISK  Trygve Buanes             T&IF Viking                       
DISK  Kenneth Westerheim        Stord IL                          
DISK  Sverre Johansen           IL Alvidra                       

7 resultater, 9 påmeldte, 7 startende

H17-20, løype 2, 10km
---------------------
   1  Gudmund Snilstveit        Strandvik IL    2:10.58       
   2  Bjørn Juvik               Strandvik IL    2:14.44   03.46
DISK  Oscar Johansen            IL Alvidra                    
DISK  Håkon Woldsdal            IL Gneist                        
DISK  Nicholas Almeland         Fana IL                          
DISK  Thomas Mortensen          IL Solid                        
DISK  Øyvin Jakobsen            Askøy O-lag                    
DISK  Espen Monsen              Askøy O-lag                     

8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende

D17, Løype_3, 8km
-----------------
   1  Anne Kari Vikingstad      Torvastad IL    1:46.37       
   2  Karianne Strømme          T&IF Viking     2:00.45   14.08
   3  Atanaska Bedeleva         IL Gular        2:18.38   32.01
DISK  Kirsti Lysaker            Fana IL                           
DISK  Synnøve Mørkve Soldal     Voss IL                           
DISK  Kristin Høydalsvik        IL Gneist                        
DISK  Dagrun Daltveit           Fana IL                       

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende

H21K, Løype_4,  6km
-------------------
   1  Owen Westergård           varegg            49.13       
   2  Sveinung Rykkje           IL Solid          49.54   00.41
   3  Dag Aksnes                Lillomarka        50.26   01.13
   4  Ronny Rykkje              IL Solid          52.02   02.49
   5  Rolf-Atle Rolfsnes        Odda IL           56.31   07.18
   6  Gerrit Rode               IL Gular        1:06.21   17.08
   7  Geir Ove Hopsdal          Eikanger IL     1:08.53   19.40
   8  Bjarne Robberstad         Kvernbit O-gr   1:19.03   29.50
DISK  Thore Andersen            Knarvik                          

9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende

H40, Løype_4  6km
-----------------
   1  Memund Daltveit           Fana IL           48.58       
   2  Eivind Tokheim            Odda IL           57.39   08.41
   3  Arvid Støyva              IL Gular        1:01.28   12.30
   4  Arne Bergsvåg             Stord IL        1:02.07   13.09
   5  Dag Sletten               Bergens Turnfor 1:02.15   13.17
   6  Atle Bergseth             Kvernbit O-gr   1:04.05   15.07
   7  Ørjan Valestrand          Fana IL         1:06.02   17.04
   8  Sverre Solberg            Knarvik         1:15.29   26.31
   9  Anders Bjørkås            Askøy O-lag     1:17.48   28.50
  10  Torgeir Strand            Fana IL         1:19.35   30.37
  11  Sigfred Johansen          IL Alvidra      1:21.03   32.05
  12  Hans Tore Snilstveit      Strandvik IL    1:29.02   40.04

12 resultater, 13 påmeldte, 12 startende

H15-16, Løype_5,  3.5km
-----------------------
   1  Magne Knudsen             IL Gneist         46.03       
   2  Harald Haugan             Bergens Turnfor 1:00.58   14.55
   3  Stian Bratseth            Stord IL        1:01.36   15.33
   4  Trond Skage               IL Gneist       1:03.21   17.18

4 resultater, 5 påmeldte, 4 startende

H50, Løype_5,  3.5km
--------------------
   1  Per Vold                  Fana IL           48.42       
   2  Gunnar Alsaker            Årstad IL         49.08   00.26
   3  Karl Ingvald Westerheim   Stord IL          51.38   02.56
   4  Jørn Torgersen            T&IF Viking       52.48   04.06
   5  Svein-Erik Heggenes       Voss IL           53.37   04.55
   6  Steinar Slettemark        Stord IL          54.50   06.08
   7  Helge Schei               Førde IL          55.25   06.43
   8  Dagfinn Hole              Bergens Turnfor   55.46   07.04
   9  Knut Skiple               Voss IL           56.30   07.48
  10  Per Haugland              Årstad IL         58.06   09.24
  11  Jostein Fredly            Førde IL        1:04.54   16.12
  12  Ottar Bakketun            Voss IL         1:06.41   17.59
  13  Harald Krüger             IL Alvidra      1:07.06   18.24
  14  Lars Olav Tveita          Fana IL         1:10.52   22.10
  15  Rolf Hermansen            Knarvik         1:12.28   23.46

15 resultater, 17 påmeldte, 15 startende

H17K, Løype_5,  3.5km
---------------------
   1  Vidar Steen               Fana IL           43.43       
   2  Martin Hindesnes          Eikanger IL       49.54   06.11
   3  Tone Iren Hopsdal         Eikanger IL     1:57.35 1:13.52

3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende

D15-16, Løype_6,  3.0km
---------------------
   1  Anne Aubert               Fana IL           40.44       
   2  Birgitte Bargård Madsen   Fana IL           46.46   06.02
   3  Svanhild Alvheim          Fana IL           56.57   16.13
   4  Ingrid Daltveit           Fana IL           57.20   16.36

4 resultater, 5 påmeldte, 4 startende

D17K, Løype_6,  3.0km
---------------------
   1  Helen Martinsen           Stord IL          39.25       
   2  Tonje Holm                Fana IL           49.05   09.40
   3  Liv Ormberg               Fana IL           54.17   14.52
   4  Lisbeth Aadland           IL Gular          58.52   19.27

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

D40, Løype_6,  3.0km
--------------------
   1  Berit Hegdal              Bergens Turnfor   41.04       
   2  Ranveig Sollid            Askøy O-lag       41.36   00.32
   3  Ann-Marie Westerheim      Stord IL          43.49   02.45
   4  Marit Nipen               IL Gneist         46.49   05.45
   5  Åse Jakobsen              Askøy O-lag       49.44   08.40
   6  Anne Kjersti Daltveit     Fana IL           50.52   09.48
   7  Turid Rognsvåg            Fana IL           52.16   11.12

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende

D50, Løype_6,  3.0km
--------------------
   1  Edel Slettemark           Stord IL          39.06       
   2  Bjørg Kocbach             Bergens Turnfor   40.19   01.13
   3  Kjellaug Hodnekvam        Bergens Turnfor   54.54   15.48
   4  Astri Ese Hole            Bergens Turnfor 1:08.04   28.58
   5  Ingeleiv Hermansen        Knarvik         1:09.57   30.51

5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende

H35K, Løype_6,  3.0km
---------------------
   1  Sigmund Sætre             Fitjar IL         35.29       
   2  Svein Ove Båtnes          varegg            36.31   01.02
   3  Atle Austrheim            Eikanger IL       37.55   02.26
   4  Erling Strand             Bergens Turnfor   37.56   02.27
   5  Atle Valestrand           Bergens Turnfor   38.12   02.43
   6  Asle Hindesnes            Eikanger IL       39.53   04.24
   7  Jan-Petter Holst          varegg            41.49   06.20
   8  Bjørn Inge Skage          IL Gneist         43.11   07.42
   9  Alfon Johansen            Bergens Turnfor   43.17   07.48
  10  Arvid Berge               varegg            44.13   08.44
  11  Jørn Woldsdal             IL Gneist         44.32   09.03
  12  Geir Rognsvåg             Fana IL           46.00   10.31
  13  Ivar Hostad               varegg            46.46   11.17
  14  Harald Hjellbrekke        Førde IL          47.41   12.12
  15  Jostein Slettemark        varegg            47.53   12.24
  16  Tore Økland Larsen        Knarvik           48.16   12.47
  17  Terje Thorbjørnsen        Knarvik           57.46   22.17
  18  Tor Skogstrand            Bergens Turnfor 1:05.50   30.21
  19  Leidulv Brunborg          Knarvik         1:22.15   46.46

19 resultater, 20 påmeldte, 19 startende

H60, Løype_6,  3.0km
--------------------
   1  Bernard Skjolde           Onarheim IL       42.38       
   2  Bjarne Børtveit           Stord IL          42.46   00.08
   3  Aksel Ingvaldsen          T&IF Viking       44.19   01.41
   4  Kåre Ritland              Fana IL           45.56   03.18
   5  Herman Kobbeltvedt        T&IF Viking       46.45   04.07
   6  Odmund Søvik              IL Gneist         49.27   06.49
   7  Leif Totland              T&IF Viking       54.28   11.50
   8  Bjørn Strømme             T&IF Viking       55.34   12.56
   9  Erling Rørlien            Voss IL         1:28.00   45.22
  10  Leiv Eidsnes              Eikanger IL     1:34.57   52.19
DISK  Bjørn Bjøraas             IL Gneist                      
DISK  Tor Tyse                  T&IF Viking                      

12 resultater, 12 påmeldte, 12 startende

D13-14, Løype_7,  2.5km
-----------------------
   1  Inglin Sognnæs            Bergens Turnfor   38.05       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

D15-34K, Løype_7,  2.5km
------------------------
   1  Karen Nørgård Madsen      IL Gular          43.38       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

D35K, Løype_7,  2.5km
---------------------
   1  Bodil Silseth             varegg            25.24       
   2  Eva Macody Lund           varegg            32.30   07.06
   3  Kirsten Grevskott         varegg            33.50   08.26
   4  Bente Tveito              varegg            34.40   09.16
   5  Kari Normo                varegg          1:06.45   41.21
DISK  Sidsel Kalve              varegg                         

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

H13-14, Løype_7,  2.5km
-----------------------
   1  Christian Bargård Madsen  Fana IL           23.37       
   2  Stian Valestrand          Bergens Turnfor   26.57   03.20
   3  Carl Eilert Macody Lund   varegg            27.47   04.10
   4  Vidar Fauske              Bergens Turnfor   30.05   06.28
   5  Dag Brochmann             T&IF Viking       34.16   10.39
   6  Espen Rognsvåg            Fana IL           35.07   11.30

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

D60, Løype_7,  3.0km
--------------------
   1  Guldborg Søvik            IL Gneist         49.11       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

H70, Løype_7,  3.0km
--------------------
   1  Magnus Alsaker            Onarheim IL       38.00       
   2  Arne Corneliussen         Fana IL           48.44   10.44

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

D10-12, Løype_8, 2.5km
----------------------
   1  Silje Rognsvåg            Fana IL           54.50       
   2  Stine Elise Eikefet       IL Alvidra      1:15.02   20.12

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

D13-16K, Løype_8,  2.5km
------------------------
   1  Ida Nipen Egeland         IL Gneist         50.13       

1 resultater, 2 påmeldte, 1 startende

H10-12, Løype_8,  2.5km
-----------------------
   1  Kristian Wollen Steen     Fana IL           21.27       
   2  Morten Westergård         varegg            23.42   02.15
   3  Anders Daltveit           Fana IL           26.44   05.17
   4  Sverre R Grevskott        varegg            30.01   08.34
   5  Ragnar Normo              varegg            30.08   08.41
   6  Mathias Macody Lund       varegg            30.16   08.49
   7  Lars Tveito               varegg            32.12   10.45
   8  Svein Haugen              Odda IL           32.54   11.27
   9  Stian Tokheim             Odda IL           39.44   18.17
  10  Sondre Røneid             Odda IL           42.07   20.40
  11  Eirik Holst               varegg            42.32   21.05
  12  Christer Tveit            Askøy O-lag       45.04   23.37
  13  Snorre Slettemark         varegg            45.58   24.31

13 resultater, 13 påmeldte, 13 startende 

H13-16K, Løype_8, 2.5km
-----------------------
   1  Bård Simonsen             varegg            21.45       
   2  Erlend Rosseland          Odda IL           23.45   02.00
   2  Håkon Høydalsvik          IL Gneist         23.45   02.00
   4  Andre Kalve Titland       varegg            26.23   04.38
   5  Atle M Mercadal           Bergens Turnfor   26.36   04.51
   6  Kristoffer Sundøy         Fana IL           27.46   06.01
   7  Mathias Lillestøl         varegg            43.53   22.08
   8  Sveinung Tveito           varegg          1:17.38   55.53
   9  Øyvind Reigstad           varegg          1:19.41   57.56
DISK  Andreas Hjortland         IL Gneist                     

10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende

D13-16N, Løype_9,  2.0km
------------------------
   1  Hilde Bottolfsen          varegg            23.08       
DISK  Ruth Helen Bøe            varegg                            

2 resultater, 3 påmeldte, 2 startende

D17N, Løype_9,  2.0km
---------------------
   1  Ranja Simonsen            varegg            19.41       
   2  Marit Rivera              IL Gular          20.32   00.51
   3  Eva Falck                 Bergens Turnfor   24.01   04.20
   4  Marte Grahl-Madsen        varegg            25.08   05.27
   5  Maren Reinhardt           IL Gular          27.52   08.11
   6  Tone Wesenberg            varegg            36.01   16.20
   7  Monicha Sussmann          varegg            37.56   18.15
   8  Åse Holst                 varegg            53.13   33.32
   9  Norunn Berge              varegg            56.10   36.29

9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende


H13-16N, Løype_9,  2.0km
------------------------
   1  Daniel Mellingen          Kvernbit O-gr     27.08       
DISK  Aleksander Henriksen      IL Gneist                        

2 resultater, 5 påmeldte, 2 startende

H17N, Løype_9,  2.0km
---------------------
   1  Petter Alfsen             varegg            15.35       
   2  Bent Sørensen             varegg            17.59   02.24
   3  Knut Berge                varegg            22.41   07.06

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende 

D10-12N, Løype_9,  2.0km
------------------------
   1  Line Kalve Titland        varegg            20.04       
   2  Therese Mogstad           Fana IL           21.03   00.59
   3  Henriette Sundøy          Fana IL           25.28   05.24
   4  Beate Wollen Steen        Fana IL           28.58   08.54
   5  Hilde Rivera              IL Gular          38.47   18.43

5 resultater, 8 påmeldte, 5 startende

H10-12N, Løype_9,  2.0km
------------------------
   1  Stefan Larsen             varegg            14.56       
   2  Anders Sætre              Fitjar IL         18.02   03.06
   3  Per Harald Havnen Johanse Bergens Turnfor   18.32   03.36
   4  Anders Mellingen          Kvernbit O-gr     20.31   05.35
   5  Eivind Valestrand         Bergens Turnfor   21.07   06.11
   6  Henrik Berge              varegg            21.44   06.48
   7  Pål Christian Njølstad    Fana IL           21.52   06.56
   8  Thormod Njølstad          Fana IL           21.56   07.00
   9  Andreas Nilsen            varegg            23.38   08.42
  10  Vegard Tveita Havikbotn   Fana IL           24.14   09.18
  11  Øystein Berge             varegg            24.37   09.41
  12  Mads Alfsen               varegg            24.43   09.47
  13  Dani Andre Forstrønen     varegg            25.12   10.16
  14  Vegard Titlestad          varegg            28.02   13.06
  15  Øyvind Macody Lund        varegg            29.10   14.14
  16  Didrik Wesenberg          varegg            34.38   19.42
  17  Henrik Kjønnås            varegg          1:03.41   48.45

17 resultater, 19 påmeldte, 17 startende

N-åpen, Løype_9,  2.0km
-----------------------
   1  0222 Idunn Slettemark          varegg          
   2  0221 Andrea Holst              varegg         
BRUTT 0224 Kasper P Valestrand       Risnes IL                        

3 resultater, 5 påmeldte, 3 startende


Regnly X-Sport Søndag 3. Okt. 1999 19:39.19 

IL Gular
webmaster

Last updated