IL Gular - orientering

KM i Orientering 1998

Resultater, individuelt, lørdag 15. august

Kart Tokagjelet; for alle 1:12.500, 5 m ekv. utgitt 1998.
Løyper H21AL, 225KB.
Strekktider
Resultatliste

H21 - 12 km

1 0005 Jon Tvedt IL Gular 25011 1:26.02 2 0002 Bjarthe Westerheim Stord TIL 24880 1:34.27 08.25 3 0008 Per Arne Aadland IL Gular 22578 1:35.11 09.09 4 0001 Roger R. Hansen IL Gular 29069 1:36.21 10.19 5 0009 Thierry Matthey IL Gular 30673 1:37.25 11.23 6 0003 Yngve Nymark Askøy OL 24610 1:39.24 13.22 7 0006 Kenneth Westerheim Stord TIL 24882 1:39.44 13.42 8 0011 Jan Kocbach Fana IL 18994 1:41.50 15.48 9 0007 Atle Totland Samnanger IL 22663 1:43.12 17.10 10 0012 Bjarte Eikanger IL Gular 22587 2:04.11 38.09 10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende

H19-20 - 7,5 km

1 0013 Ivar Haugen IL Gular 22588 58.06 2 0014 Trygve Buanes T&IF Viking 22600 1:06.23 08.17 3 0016 Johannes Høysæter IL Gular 22666 1:08.33 10.27 4 0017 Håkon Reikvam IL Gular 29047 1:19.42 21.36 5 0015 Bjørge Solli Askøy OL 24624 1:21.42 23.36 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

H21K - 7,5 km

1 0034 Bjørn Hølleland Askøy OL 24621 1:01.10 2 0023 Sigurd Eikner Fana IL 24727 1:10.06 08.56 3 0032 Stein Dale Bergens TF 24704 1:12.19 11.09 4 0024 Sveinung Rykkje IL Solid 22629 1:12.42 11.32 5 0019 Jan I. Dahle T&IF Viking 22607 1:16.58 15.48 6 0028 Øyvind Almås IL Solid 22641 1:19.46 18.36 7 0033 Harald Gjøsæther IL Solid 22623 1:21.03 19.53 8 0026 Harald Valen IL Gular 37145 1:27.52 26.42 9 0025 Dag Hovland IL Gular 24314 1:30.02 28.52 10 0020 Vemund Hansen Fana IL 24744 1:32.17 31.07 11 0022 Rolf-Atle Rolfsnes Odda IL 24821 1:36.26 35.16 12 0018 Owen Westergård IL Varegg 30315 1:36.34 35.24 BRUTT 0029 Jarle Halland Stord TIL 24854 BRUTT 0030 Lars S. Skeide Fana IL 24728 14 resultater, 15 påmeldte, 14 startende

H17-18 - 6,0 km

1 0039 Gudmund Snilstveit Strandvik IL 22649 53.14 2 0036 Bjørn Djupvik Strandvik IL 22657 59.55 06.41 3 0042 Brage Breivik T&IF Viking 22601 1:04.24 11.10 4 0043 Jan Erik Sælevik IL Solid 22635 1:09.30 16.16 5 0038 Espen Monsen Askøy OL 24631 1:09.36 16.22 5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende

H40 - 6,0 km

1 0058 Jan Solli Askøy OL 24626 52.57 2 0053 Arild Røen Samnanger IL 22659 53.55 00.58 3 0045 Jan Steineger Fana IL 24726 54.29 01.32 4 0052 Memund Daltveit Fana IL 24738 56.04 03.07 5 0062 Svein Linga IL Gular 22574 59.18 06.21 6 0054 Tor Sørevik T&IF Viking 22602 1:01.58 09.01 7 0048 Arne Bergsvåg Stord TIL 30820 1:02.39 09.42 8 0050 Ørjan Valestrand Fana IL 24753 1:04.28 11.31 9 0059 Eivind Tokheim Odda IL 24822 1:05.43 12.46 10 0047 Truls Korneliussen Kvernbit IL 30666 1:06.03 13.06 11 0060 Jan Ove Øen Stord TIL 24888 1:07.21 14.24 12 0049 Ove Drange Askøy OL 24605 1:07.30 14.33 13 0046 Leif Hovden Halsnøy OL 31026 1:07.38 14.41 14 0055 Peter Haugan Bergens TF 24676 1:13.30 20.33 15 0063 Gunnar Mikkelsen T&IF Viking 22615 1:14.51 21.54 16 0044 Vigleik Tysseland Samnanger IL 22660 1:15.36 22.39 17 0051 Bjarne Hauge Samnanger IL 22662 1:18.51 25.54 18 0061 Atle Bergseth Kvernbit IL 17200 1:21.39 28.42 19 0056 Rune Tonaas Bergens TF 24685 1:23.16 30.19 DISK 0064 Anders Bjørkaas Askøy OL 24599 20 resultater, 20 påmeldte, 20 startende

D19L - 6,0 km

1 0066 Randi Hole Bergens TF 24661 1:03.36 2 0068 Karianne Strømme T&IF Viking 24700 1:08.59 05.23 3 0069 Kirsti Lysaker Fana IL 24759 1:23.18 19.42 4 0065 Tonje Holm Fana IL 20931 1:24.33 20.57 BRUTT 0067 Anne-Marie Aas IL Gular 29036 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende

H15-16 - 5,0 km

1 0081 Arve Solli Askøy OL 24623 48.07 2 0072 Øystein Midttun Bergens TF 24697 48.48 00.41 3 0084 Nicholas Almeland Fana IL 24771 58.29 10.22 4 0075 Christian G. Pedersen T&IF Viking 22616 1:06.55 18.48 5 0078 Stian Bratseth Stord TIL 24847 1:08.51 20.44 6 0077 Bjarte Børtveit Stord TIL 30819 1:16.21 28.14 7 0071 Torgeir Helland Fana IL 30485 1:18.22 30.15 8 0070 Sigve Dyrhovden Samnanger IL 20104 1:19.34 31.27 9 0074 Thor H. Gjesdal T&IF Viking 22619 1:28.28 40.21 10 0083 Johan S. Gjesdal T&IF Viking 22682 1:28.48 40.41 DISK 0079 Eirik Keilegavlen Fana IL 38219 11 resultater, 12 påmeldte, 11 startende

H19K - 5,0 km

1 0092 Håkon Gjerde Halsnøy OL 17226 50.21 2 0086 Erlend Steinsland Samnanger IL 20103 57.44 07.23 3 0087 Rune Stadsnes IL Gular 22585 1:07.12 16.51 4 0088 Jon Dale Årstad IL 24776 1:10.26 20.05 5 0094 Øystein H. Nyheim Bergens TF 24674 1:10.46 20.25 6 0093 Rune Vassenden Halsnøy OL 21111 1:11.56 21.35 7 0089 Rolf Andreassen Fana IL 24767 1:50.30 1:00.09 DISK 0091 Lars S. Larsen IL Gular 30312 8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende

H50 - 5,0 km

1 0102 Magnus Natås Bergens TF 24691 49.33 2 0099 Atle Jakobsen Askøy OL 24601 49.37 00.04 3 0100 Magne Raadal Fana IL 24773 53.35 04.02 4 0122 Sigval Robberstad Stord TIL 21110 55.56 06.23 5 0109 Atle Alvheim Fana IL 20137 56.30 06.57 6 0105 Jørn Torgersen T&IF Viking 34182 59.13 09.40 7 0117 Dag Sletten Bergens TF 34139 1:00.22 10.49 8 0107 Arne Michelsen Fana IL 30481 1:00.34 11.01 9 0121 Jonny Huse Stord TIL 24858 1:01.05 11.32 10 0101 Knut Skiple Voss IL 22711 1:01.27 11.54 11 0108 Karl Ingvald Westerheim Stord TIL 24881 1:03.10 13.37 12 0116 Steinar Slettemark Stord TIL 24873 1:04.08 14.35 13 0106 Gunnar Alsaker Årstad IL 22501 1:05.37 16.04 14 0113 Gunnar Knudsen T&IF Viking 30423 1:06.50 17.17 15 0096 Svein-Erik Heggenes Voss IL 22708 1:09.12 19.39 16 0112 Dagfinn Hole Bergens TF 24660 1:10.09 20.36 17 0080 Jan Harald Pedersen T&IF Viking 22614 1:12.06 22.33 18 0114 Harald Døsen Fana IL 24766 1:12.10 22.37 19 0098 Ingolf Dybvik IL Solid 22624 1:13.24 23.51 20 0095 Kåre Fosso Vikøy Idrettskl 17233 1:30.23 40.50 21 0104 Per Aase Andresen T&IF Viking 34198 1:50.10 1:00.37 22 0118 Dagfinn Andreassen Fana IL 24768 1:52.32 1:02.59 22 resultater, 24 påmeldte, 22 startende

D17-18 - 5,0 km

1 0124 Ingrid Nord Fana IL 24749 1:02.22 2 0128 Annemarie B. Madsen Fana IL 24723 1:11.41 09.19 3 0126 Gerd Inger Legård Odda IL 24819 1:14.46 12.24 4 0123 Cecilie Skiple Voss IL 22712 1:25.17 22.55 4 resultater, 6 påmeldte, 4 startende

D15-16 - 4,0 km

1 0210 Ann Katrin Aubert Fana IL 24756 44.36 2 0181 Henriette Sognnæs Bergens TF 31746 47.33 02.57 3 0164 Birgitte B. Madsen Fana IL 24722 47.56 03.20 4 0211 Malene Øen Stord TIL 24886 48.50 04.14 5 0136 Kristin Høydalsvik IL Gneist 30293 49.08 04.32 6 0198 Kristine Vad Stord TIL 24877 56.51 12.15 7 0185 Synnøve Mørkve Soldal Voss IL 22706 57.14 12.38 8 0206 Arnfrid Skjæveland Stord TIL 24870 1:08.11 23.35 9 0209 Guro Sørevik T&IF Viking 12812 1:11.41 27.05 9 resultater, 9 påmeldte, 9 startende

D19K - 4,0 km

1 0158 Lise Roll Fana IL 24769 38.18 2 0176 Cathrine Stenersen Bergens TF 24711 47.45 09.27 3 0173 Anne Synnøve Vassenden Halsnøy OL 21112 48.25 10.07 4 0144 Turid Rognsvåg Fana IL 24763 49.37 11.19 5 0202 Anne Løwer Stord TIL 31021 56.52 18.34 6 0167 Gill Iren Berge Fana IL 34382 1:07.01 28.43 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

H35K - 4,0 km

1 0152 Tommy Sævareid Fana IL 37187 40.30 2 0194 Jan Haugland Årstad IL 22503 41.08 00.38 3 0161 Johannes Gjesdal IL Varegg 34125 41.13 00.43 4 0171 Rune Monsen Askøy OL 24632 42.33 02.03 5 0177 Atle Austerheim Eikanger IL 17206 42.35 02.05 6 0155 Sigvard T. Madsen Fana IL 24724 42.53 02.23 7 0208 Rune Erdal Samnanger IL 20102 42.54 02.24 8 0179 Erling Strand Bergens TF 24657 43.14 02.44 9 0213 Svein Jarl Hansen Voss IL 22707 43.43 03.13 10 0160 Hans Tore Snilstveit Strandvik IL 22654 45.05 04.35 11 0191 Geir Tveit Askøy OL 24651 45.08 04.38 12 0135 Øistein Paulsen Bergens TF 24672 46.11 05.41 13 0162 Stein Myhre IL Strand-Ulv 22725 46.49 06.19 14 0140 Steinar Taule Samnanger IL 17231 46.58 06.28 15 0183 Ole Skaten Onarheim IL 17202 48.16 07.46 16 0172 Bjørn Inge Skage IL Gneist 30296 48.22 07.52 17 0205 Ivar Hostad IL Varegg 34073 49.13 08.43 18 0143 Sverre Solberg Eikanger IL 30670 50.04 09.34 19 0178 Torgeir Strand Fana IL 24559 50.26 09.56 20 0215 Arvid Berge IL Varegg 36391 51.52 11.22 21 0146 Svein Sundby IL Varegg 34093 51.55 11.25 22 0166 Kjell Almeland Fana IL 24772 54.03 13.33 23 0195 Jan Olav Ormberg Fana IL 24734 55.57 15.27 24 0187 Jan Petter Holst IL Varegg 37183 1:00.04 19.34 25 0201 Tor Skogstrand Bergens TF 24662 1:11.52 31.22 26 0192 Jostein Slettemark IL Varegg 30678 1:11.57 31.27 DISK 0150 Øystein M. Nilsen Bergens TF 24690 27 resultater, 27 påmeldte, 27 startende

D40 - 4,0 km

1 0207 Nina Soligard Bergens TF 24673 40.47 2 0151 Ann-Mari Westerheim Stord TIL 24879 42.04 01.17 3 0137 Rannveig Solli Askøy OL 24625 42.12 01.25 4 0175 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 28579 46.19 05.32 5 0147 Berit Hegdal Bergens TF 24667 46.35 05.48 6 0131 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 24687 48.22 07.35 7 0204 Bente Corneliussen Kvernbit IL 30667 49.21 08.34 8 0193 Åse Jakobsen Askøy OL 24602 55.11 14.24 8 resultater, 9 påmeldte, 8 startende

D50 - 4,0 km

1 0188 Edel Slettemark Stord TIL 24872 50.15 2 0133 Bjørg Kocbach Bergens TF 24701 54.45 04.30 3 0197 Ingrid Roll Fana IL 24781 58.01 07.46 4 0130 Audny Totland Fana IL 33984 1:03.18 13.03 5 0182 Else Raadal Fana IL 24774 1:03.41 13.26 6 0190 Arnlaug Skjæveland Stord TIL 30816 1:05.39 15.24 7 0169 Åshild Huse Stord TIL 24859 1:06.11 15.56 8 0159 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 24675 1:09.19 19.04 9 0189 Liv Bonan Askøy OL 24652 1:14.08 23.53 10 0200 Marta Ringheim Voss IL 22714 1:19.55 29.40 BRUTT 0212 Else Ellingsen Fana IL 24780 11 resultater, 11 påmeldte, 11 startende

H60 - 4,0 km

1 0141 Axel Ingvaldsen T&IF Viking 22603 39.35 2 0157 Magne Sandal Fana IL 24742 39.54 00.19 3 0156 Olav Totland Fana IL 34049 40.58 01.23 4 0148 Kåre Roalkvam Stord TIL 24891 44.33 04.58 5 0170 Kåre Ritland Fana IL 24777 51.44 12.09 6 0199 Bjarne Børtveit Stord TIL 24849 54.00 14.25 7 0168 Hermann Kobbeltvedt T&IF Viking 22610 54.44 15.09 8 0186 Bjørn Strømme T&IF Viking 22613 57.51 18.16 9 0203 Per Sørås Fana IL 24785 59.36 20.01 10 0174 Magne Haugland Fana IL 24745 59.59 20.24 11 0184 Svein Haukaas Årstad IL 22509 1:01.34 21.59 12 0180 Leif Totland T&IF Viking 22617 1:05.04 25.29 13 0165 Magnus Alsaker Onarheim IL 22722 1:06.21 26.46 14 0138 Erling Rørlien Voss IL 22704 1:09.02 29.27 15 0142 Audun Kråkenes Fana IL 24748 1:19.17 39.42 16 0139 Bjarne Færevåg Askøy OL 36648 1:27.56 48.21 BRUTT 0110 Sigvart Jakobsen T&IF Viking 22622 BRUTT 0153 Svein Ellingsen Fana IL 24778 DISK 0154 Bernhard Skjolde Onarheim IL 22723 19 resultater, 20 påmeldte, 19 startende

D13-14 - 3,0 km

1 0217 Ingrid Daltveit Fana IL 24736 52.53 2 0219 Svanhild Alvheim Fana IL 24716 1:08.11 15.18 3 0218 Line Sjødin Drange Askøy OL 24607 1:34.54 42.01 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

H13-14 - 3,0 km

1 0220 Magne L. Knudsen IL Gneist 32417 28.36 2 0224 Christian B. Madsen Fana IL 24721 36.28 07.52 3 0221 Harald Haugan Bergens TF 37036 55.23 26.47 4 0222 Chris Almeland Fana IL 24770 57.45 29.09 4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

D15-34 - 3,0 km

1 0229 Bodil Silseth IL Varegg 30677 36.41 2 0230 Helen Martinsen Stord TIL 31100 46.48 10.07 3 0132 Mari Bergsvåg Stord TIL 24846 1:00.13 23.32 4 0227 Siri Heggenes Voss IL 22720 1:01.03 24.22 5 0226 Marit Rivera IL Gular 22582 1:27.38 50.57 BRUTT 0225 Wenche Gjesdal IL Varegg 34142 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

D35K - 3,0 km

1 0233 Marit Nipen IL Gneist 30298 38.23 2 0235 Anne Westergård IL Varegg 34124 45.57 07.34 3 0231 Astri Ese Hole Bergens TF 24659 52.10 13.47 4 0234 Elin Sjødin Drange Askøy OL 24606 54.46 16.23 5 0223 Britt Taule Samnanger IL 17217 56.51 18.28 6 0232 Jorid Færevåg Bergens TF 37146 57.18 18.55 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

H10-12 - 2,5 km

1 0243 Anders Daltveit Fana IL 24735 18.07 2 0240 Espen Rognsvåg Fana IL 24762 18.40 00.33 3 0244 Vidar Fauske Bergens TF 31792 27.50 09.43 4 0241 Sigurd Gjuvsland Strandvik IL 32420 40.05 21.58 4 resultater, 5 påmeldte, 4 startende

D10-12 - 2,5 km

1 0246 Inglin Sognnæs Bergens TF 24689 28.29 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

H13-16C - 2,5 km

1 0247 Ruben Dyrhovden Samnanger IL 22664 28.09 DISK 0249 Knut Espen Bonan Askøy OL 24636 2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

H17N - 2,0 km

1 0252 Jan Ove Brekkhus IL Solid 22634 39.10 2 0250 Bjarte Askeland Eikanger IL 11514 44.52 05.42 2 resultater, 3 påmeldte, 2 startende

D17N - 2,0 km

1 0253 Sidsel Kalve IL Varegg 36385 22.27 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

H13-16N - 2,0 km

1 0256 Thor-Magne Sævareid Fana IL 37189 10.58 2 0259 Håkon Høydalsvik IL Gneist 30292 11.18 00.20 3 0260 Trond Skage IL Gneist 30297 11.23 00.25 4 0257 Stein Olav Skaten Onarheim IL 17198 11.32 00.34 5 0258 Kristian Haugen Odda IL 24832 14.51 03.53 6 0261 Eivind Hvidevold Halsnøy OL 30652 17.16 06.18 DISK 0254 Andreas Soleik Halsnøy OL 17201 7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende

D13-16N - 2,0 km

1 0263 Torhild B. Lande Odda IL 24840 16.39 1 resultater, 2 påmeldte, 1 startende

H10-12N - 1,5 km

1 0273 Vegard Skaten Onarheim IL 17214 12.24 2 0267 Christer Tveit Askøy OL 24639 12.54 00.30 3 0283 Snorre Slettemark IL Varegg 30658 13.04 00.40 4 0266 Morten Westergård IL Varegg 36384 13.14 00.50 5 0274 Svein Haugen Odda IL 24830 13.53 01.29 6 0270 Andre Kalve Titland IL Varegg 36387 13.58 01.34 7 0272 Kristoffer Sundøy Fana IL 11974 14.25 02.01 8 0275 Jørn Veste Odda IL 24829 14.33 02.09 9 0282 Aleksander Henriksen IL Gneist 30295 15.02 02.38 10 0284 Sverre R. Grevskott IL Varegg 17208 15.12 02.48 11 0291 Øyvind Kyvik Stord TIL 30801 15.30 03.06 12 0277 Eirik Holst IL Varegg 30676 15.39 03.15 13 0276 Magnus Valen IL Varegg 17232 16.29 04.05 14 0289 Vidar Tysseland Samnanger IL 22661 17.02 04.38 15 0290 Bertil Bargård IL Varegg 17221 17.45 05.21 16 0292 Mathias Macody Lund IL Varegg 36393 18.14 05.50 17 0280 Carl Eilert Macody Lund IL Varegg 36383 18.34 06.10 18 0288 Simon Westhof IL Varegg 17218 19.41 07.17 19 0268 Øystein Berge IL Varegg 36392 21.51 09.27 20 0269 Øyvind Reigstad IL Varegg 17207 22.04 09.40 21 0281 Benjamin Bargård IL Varegg 17215 24.15 11.51 22 0285 Torkild Groven IL Varegg 17216 25.01 12.37 DISK 0265 Ragnar Normo IL Varegg 36386 DISK 0278 Knut Valen IL Varegg 17230 24 resultater, 24 påmeldte, 24 startende

D10-12N - 1,5 km

1 0293 Henriette Sundøy Fana IL 11698 17.47 2 0295 Trude Tysseland Samnanger IL 20101 18.12 00.25 3 0299 Maylinn Lien Shala IL Varegg 17239 21.45 03.58 4 0294 Hilde Rivera IL Gular 17222 25.18 07.31 5 0306 Malin Eriksen IL Gular 17224 25.23 07.36 6 0300 Kristianna Berget Strandvik IL 11398 25.39 07.52 7 0296 Marte Dalland Strandvik IL 17242 25.40 07.53 8 0302 Anita Tysseland Samnanger IL 22665 31.24 13.37 9 0303 Silje Rognsvåg Fana IL 24761 31.34 13.47 10 0301 Torill Sjødin Drange Askøy OL 24609 35.39 17.52 11 0298 Siri Sjødin Drange Askøy OL 24642 41.42 23.55 DISK 0304 Sonja Snilstveit Strandvik IL 22658 DISK 0305 Anne Dalland Strandvik IL 17223 13 resultater, 14 påmeldte, 13 startende

N-Åpen - 1,5 km

0308 Eirik Bjørkevoll Odda IL 24834 0309 Espen Bjørkevoll Odda IL 24833 2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende Regnly X-Sport Søndag 16. Aug. 1998 22:27.31 B97M BBIR

IL Gular
webmaster

Last updated